Liepājā norisināsies konkurss ''No baroka līdz rokam''

Lai izkoptu audzēkņu talantus un veicinātu individuālās un kolektīvās muzicēšanas prasmes un radošās spējas, Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centru 16. februārī Liepājā rīkos vokāli instrumentālo ansambļu kolektīvu un popgrupu festivālu ''No baroka līdz rokam''.

Konkursā var pieteikties džeza kolektīvi un ansambļi, instrumentālie ansambļi, lauku kapelas un popgrupas. Minimālais dalībnieku skaists ansambļos drīkst būt sākot no trīs dalībniekiem, kuru vecums nepārsniedz 20 gadu vecumu.

Konkursa dalībnieki tiks iedalīti divās grupās. Jaunākajā grupā ietilpst kolektīvi, kuri darbojas mazāk kā divus gadus vai arī 50% dalībnieku vecums nepārsniedz 14 gadus. Savukārt vecākajā grupā ietilpst kolektīvi, kuri darbojas vairāk nekā divus gadus un ir uzstāšanās pieredze. Konkursā aizliegts izmantot jau gatavas fonogrammas un ieprogrammētu sintezatora pavadījumu (izņemot popgrupas).

Konkursa dalībnieki tiks vērtēti dažādos žanros: džeza kolektīvi un ansambļi, instrumentālie ansambļi, lauku kapelas, vokāli instrumentālie ansambļi un popgrupas.

Finālkonkurss norisināsies Rīgā, kurā piedalīsies žūrijas izvirzītie labākie kolektīvi katrā no žanriem.

Pieteikuma anketas tiek gaidītas līdz 2017. gada 13. janvārim, iesniedzot VISC interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļā vai sūtot uz e-pastu egils.sketris@visc.gov.lv

Plašāka informācija un detalizēts konkursa nolikums ir pieejams Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mājas lapā www.liepajasbjc.lv

Pievieno komentāru

Kultūra