Liepājā koncertēs "Deniss Pashkevich trio"

Piektdien, 24. februārī, Liepājas "Fire bar" koncertu sniegs džeza trio "Deniss Pashkevich trio", kuriem šī būs viena no retajām viesošanas reizēm vēju pilsētā.

Kolektīvs savu darbību sāka 2009. gadā un jau 2010. gada vidū tika izdots debijas albums "The Book of Revelation". Stilistiski trio ir grūti klasificēt, jo šis projekts nav radies komerciālu šablonu ietekmē.

Kompozīcijas ietver gan svinga, funk, gan oldschool, world un arī roka ritmiku. Tas ir radikāls autoru pieteikums šodienas mūzikas pasaulei gan Latvijā un Baltijas valstīs, gan Eiropā – "Deniss Pashkevich trio" kolektīvā notiek triju prātu saplūšana vienā organismā, atstājot vietu brīvām improvizācijām, bet katra mūziķa skaņas modrība un spēks ved un paplašina spilgto noskaņu ceļojumā uz atklāsmi. Ritmiskās līnijas vijas cauri melodijai, un melodija vijas cauri ritmiskajām līnijām. Tā, izejot no dziļa emocionālā pārdzīvojuma, mūzika liecina par sevi.Grupā apvienojušies Latvijā un ārvalstīs zināmi mūziķi - Deniss Paškevičs (saksofons), Artis Orubs (bungas) un šoreiz mūziķiem pievienosies Edvīns Ozols (bass).

24. februāra koncerta sākums paredzēts plkst.23:00, "Fire bar" atrodas viesnīcas "Fontaine royal" telpās, Stūrmaņu ielā 1.

Pievieno komentāru

Kultūra