Liepājā jauna mākslas platforma

Ceturtdien, 22. septembrī, kokteiļbārā "Red Sun Buffet", Liepājā, Pasta ielā 2, tiks prezentēts jauns zīmols "RED SUN ART".

"Ir daudz jaunu mākslinieku un radošu cilvēku, kuru idejas ne vienmēr tiek realizētas, un darbi ne vienmēr sasniedz plašāku auditoriju, jo neatbilst lielajām skatuvēm vai mākslas galerijām. Bieži vien šķērslis ir arī nespēja šos māksliniekus, tā teikt, "pārdot"," stāsta "Red Sun Buffet" līdzīpašnieks Mareks Alberts.

Ar zīmolu Red Sun ART turpmāk katru ceturtdienu kokteiļbārā "Red Sun Buffet" apmeklētājiem tiks piedāvāti oriģināli jau zināmu mūziķu projekti un ne tik pazīstami izpildītāji, radošas instalācijas, skandalozas foto izstādes, teātra izrādes, kas paredzētas mazākai auditorijai, un daudz kas cits.

"Bufete turpmāk būs vieta, kur jebkura interesanta ideja varēs atrast dzirdīgas ausis. Ceram, ka ar šo iniciatīvu atklāsim jaunus talantus un dosim stimulu radošumam materializēties. RED SUN ART ir māksla jebkuram, kurš ceturtdienas vakarā vēlas pavadīt laiku saturīgi un bez klišejām. Bufetes neformālajā vidē mākslu centīsimies padarīt ikdienišķāku, pieejamāku. Lai tā būtu liepājnieka izklaides sastāvdaļu," komentē bufetes mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

Jau šo ceturtdien "Red Sun Buffet" apmeklētājiem būs iespēja baudīt džezu, jaunatklātās dziedātājas Elzas Rozentāles izpildījumā, kura sevi pierādījusi izrādē "Cabaret Piccolo".

Ar īpaši jaunā zīmola prezentācijai sagatavotu ēnu šovu uzstāsies arī nesen dibinātais "Goda teātris", kas savu pirmo pirmizrādi izrādei "Žurka" piedzīvoja šī gada 6. septembrī.

Red Sun ART ir platforma radošajiem, tāpēc esam atvērti piedāvājumiem un gaidām visus, kuriem ir idejas, bet nav vieta, kur tās izrādīt. Ceram arī uz liepājnieku atsaucību, tāpēc iespēju robežās, pasākumus piedāvāsim bez maksas vai par ļoti demokrātiskām cenām," piebilst L. Stūrīte.

Pievieno komentāru

Kultūra