Liepājā gatavojas 18. novembrim

Liepājas Kultūras pārvalde ikdienas saņem ziņas no dažādām iestādēm un organizācijām, kurās cilvēki gatavo lukturīšus, apgleznojot stikla burciņas.

Liepājnieki atsaukušies Liepājas Kultūras pārvaldes aicinājumam izgatavot lukturīšus, kuros nenodziest svecīte, un nest tos 18. novembrī uz Kārļa Zāles laukumu. Katrs savu gatavoto lukturīti  varēs novietot Kārļa Zāles laukumā īpaši noformētā vietā pirms ieskanēsies Latvijas dzimšanas dienas svinību pasākums „Mēs esam!”.

Arī Kultūras pārvalde ir uzsākusi gatavošanos pasākumum, uzrunājot konkrētus Liepājas iedzīvotājus izteikt novēlējumu Latvijai dzimšanas dienā. Mēs tikāmies pie burciņu apgleznošanas! Te foto no radošā procesa: http://www.liepajaskultura.lv/lv/galerija.

Liepājā 18. novembrī tradicionāli notiks vērienīgas Latvijas jubilejas svinības, uz kurām aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Svētku koncerts un uguņošana notiks Kārļa Zāles laukumā. Liepājas Kultūras pārvalde ikvienu aicina iesaistīties šo svētku tapšanā un īpašas atmosfēras radīšanā un jau šobrīd sākt gatavot īpašu svētku noformējumu – gaismas lukturīšus.

Ja arī jūs apgleznojat burciņas un esat fiksējuši šo procesu, sūtiet savas fotogrāfijas uz Liepājas Kultūras pārvaldes e-pastu: liepajaskultura@dome.liepaja.lv.

Krista Kalnarāja

Pievieno komentāru

Kultūra