Liepājā dziedās Riču ģimene un Anna Dribas

23. oktobrī pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā uzstāsies Riču ģimene, dziedātāja Anna Dribas un eksotisko deju teātris "Karinedance".

Riči plašāku sabiedrības ievērību guva pērn, piedaloties "Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos". Sadarbībā ar izdevniecību "Platforma Records" Riči šobrīd aktīvi gatavojas savai otrajai koncertturnejai un otrā albuma izdošanai, kas pie klausītājiem nonāks novembra sākumā.

Gan jaunajā albumā, gan koncerttūrē kopā ar Ričiem klausītāji varēs dzirdēt arī jauno dziedātāju Annu Dribas, kuru daudzi visticamāk atceras kā "O! Kartes muzikālās akadēmijas" dalībnieci.

Grupas otrā koncerttūre iecerēta kā muzikāli aizraujošs ceļojums, kas ļaus klausītājiem tikties ne tikai ar latviešu, bet arī angļu, itāļu, spāņu, franču, meksikāņu, krievu un čigānu tautas populārajām melodijām. Uz skatuves vienlaikus atradīsies gan latviešu, romu, spāņu, ukraiņu un armēņu tautu pārstāvji.

Gatavojoties jaunajai koncerttūrei, daudz tiekot domāts par gaismām, skatuves scenogrāfiju, horeogrāfiju un tērpiem, kas viena vakara gaitā tiks mainīti ne reizi vien, ļaujot skatītājiem novērtēt ne tikai Annai īpaši no Spānijas gādātās krāšņās kleitas, bet arī Dailes teātra tērpu mākslinieka Andreja Fiļipova grupai "Riči" radītos tērpus.

Par uzveduma horeogrāfiju gadās eksotisko deju teātris Karinedance ar tā māksliniecisko vadītāju un horeogrāfi Karine.

Pievieno komentāru

Kultūra