Liepājā būs "Trako šķēru" iestudējums

7. oktobrī plkst.18 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē skatītājiem tiks piedāvāta iespēja redzēt pasaules Ginesa rekordu grāmatā iekļautās lugas "Trakās šķēres" iestudējumu, informē LLBN kultūras darba menedžere Iveta Jēkabsone.

Pola Portnera (Paul Portner) sarakstītā luga "Trakās šķēres" ("Shear Madness") 1997. gadā tika  iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē visilgāk spēlētā kriminālkomēdija, kas ASV tiek izrādīta jau kopš 1976.gada un visā pasaulē spēlēta vairāk nekā 50000 reižu!

Pirmo reizi Latvijas vēsturē izrādi skatītājiem piedāvā "Domino teātris", kas ir jau par leģendārām kļuvušo izrāžu "Kailie brieži", "Sekss un Grēkpilsēta" un "Rīga-Dakāra" veidotājs.

Jaunās kriminālkomēdijas darbība norit frizētavā, kurai līdzās ir notikusi nežēlīga slepkavība – nogalināta pasaulē slavenā pianiste Irēna Mālere. Kurš to ir paveicis? Uz frizētavu atnākušais ciparu pasaulē dzīvojošais antikvārs Eduards Krāmkalns? Zaglīgā deputāta Kiršbauma sieva Lauma?  Vīriešu mīlas alkstošais frizētavas īpašnieks "Alesandro" Krūklis? Viņa šarmanti pavedinošā friziere Brigita Rozīte? Aizdomās tiek turēti visi frizētavas darbinieki un apmeklētāji. Arī kriminālpolicijas kapteiņa Valda Stabiņa un policijas leitnanta Bērziņa reputācija ir apšaubāma. Bet kurš ir īstais slepkava – to nezin ne aktieri, ne režisors un, protams, arī ne skatītāji.

Izmeklēšana notiek tepat uz skatuves, skatītāju acu priekšā.

Izrādē spēlē aktieri – Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška, Santa Didžus, Laila Kirmuška, Gints Grāvelis, Jūlija Ļaha, Ineta Radčenko un Artūrs Putniņš.

Iestudējumu veidojis režisors Marcins Slavinskis (Marcin Slawinski) (Polija).

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv un Liepājas Latviešu biedrības namā.

Pievieno komentāru

Kultūra