Liepājā būs "The Briefing" koncerts

Liepājas Džeza dienu laikā 28. aprīlī pulksten 19 vecās noliktavas telpās kanālmalā Vecā ostmalā 55 notiks grupas "The Briefing" koncerts. Biļetes uz koncerta sēdvietām būs nopērkamas Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 10. marta, informē Liepājas Kultūras pārvalde. 

Kaut arī šobrīd grupas dalībnieki dzīvo un radoši darbojas Londonā, tieši 28. aprīlī grupu "The Briefing" būs iespēja dzirdēt Liepājā. "The Briefing" ir grupa, kuras mūziku raksturo eksperimentāla pieeja, kombinējot dzīvo izpildījumu ar elektroniku.

Apmēram pirms mēneša grupa ir laidusi klajā jaunu ierakstu sesiju, kas nosaukta par "Gypsy Camp Demo". Tajā apkoptas pēdējo divu gadu laikā koncertos spēlētās dziesmas.

Albumu iespējams noklausīties šeit.

Sēdvietu biļetes uz koncertu būs nopērkamas Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 10. marta. Vietu skaits uz šo koncertu ir ierobežots. Biļetes cena Ls 3.

Koncerts aprīlī tiek organizēts Džeza dienu laikā. Šo tradīciju Liepājā uztur Kultūras pārvalde, organizējot džeza mūzikas koncertus un aicinot iesaistīties arī citus producentus, kas var piedāvāt džeza mūzikas aktivitātes, nodrošinot šī žanra daudzveidības iepazīšanu.

Pievieno komentāru

Kultūra