Liepājā būs skatāma jauno mediju mākslas 2. kursa studentu darbu izstāde "No Pagraba uz Pagrabu"

No 27. līdz 31. janvārim Liepājā norisināsies Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas programmas 2. kursa studentu darbu izstāde "NO PAGRABA UZ PAGRABU", informē tās rīkotāji.

Izstāde tapusi, iedvesmojoties no starptautiskā laikmetīgās mākslas festivāla "Survival Kit", kurā tiek apspēlētas dzīvošanas un izdzīvošanas stratēģijas mūsdienās, pagātnē un nākotnē.

Izstāde norisināsies Liepājas Universitātes ēkas Kr. Valdemāra ielā 4 pagrabā, aicinot ikvienu izstādes apmeklētāju uz mirkli patverties no ierastajām ikdienas problēmām pazemē un aizdomāties, kādus netīrus noslēpumus mēs parasti slēpjam no citu acīm un arī kādas vērtības krājam savos pagrabos, lai varētu izdzīvot šajā nesaudzīgajā pasaulē, kurā nozagt var jebko, pat identitāti.

Izmantojot visdažādākos medijus un tehnoloģijas – no ultravioleto staru projekcijām līdz interaktīvām skaņas instalācijām, studenti savos darbos attēlojuši gan ekoloģiskas un ekonomiskas, gan sociālas un personiskas problēmas, kuras aktuālas mūsdienās, bet kuras var labot, lai nākotnē varētu labi dzīvot, ne tikai izdzīvot.

Izstādes darba laiks 28.- 31. janvārī:
12:00 - 18:00

Atklāšana:
27. janvārī plkst. 18:00

Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra