Liepājā būs koncerts "Ziemassvētku vēstules"

Svētdien, 18. decembrī, pulksten 15 Liepājas Latviešu biedrības namā uz sarīkojuma cikla "Ziemas noskaņā" noslēguma koncertu "Ziemassvētku vēstules" ielūdz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris "Aija", Jauniešu teātra studija, fotostudija "Fotast" un "Gulbīšu dīķa Jazz band".

"Šķiet, ka vēstules... tādas īstas un patiesas... mūsdienās ir diezgan reta parādība. Tāpēc, Ziemassvētku laiks varētu būt īstais brīdis, kad apsēsties un uzrakstīt vēstuli kādam sen nesatiktam draugam, tuviniekam vai Ziemassvētku vecītim," ieskicējot sarīkojuma vēstījumu, stāsta un uz koncertu "Ziemassvētku vēstules" aicina tā mākslinieciskais vadītājs Juris Ločmelis.

Sarīkojumu cikla noslēguma koncertā savas muzikālās vēstules apmeklētājiem sūtīs gan sieviešu koris "Aija", tā diriģente Gunta Vite un kormeistare Antra Berga, solisti - Inga Piterniece, Baiba Dēķēna, Agnese Zīverte un Raivis Bružus, gan grupas "Gulbīšu dīķa Jazz band" dalībnieki - Laura Meķe (ģitāra), Aldis Briljonoks (basa ģitāra), Raimonds Gabaliņš (sitamie instrumenti), Leons Danicēvičs (akordeons),  Arturs Jankauskas (klavieres), Eižēns Baļķēns (trombons), Edgars Blumbergs (trompete), Imants Meķis (alta saksofons) un grupas vadītājs Egils Matīss Madelis (tenora saksofonists).

Savukārt Jauniešu teātra studijas dalībnieki, Jura Ločmeļa vadībā un Vara Santa vadītās fotostudijas "Fotast" dalībnieki ar savām vēstulēm bagātinās muzikālo noformējumu un palīdzēs rast svētku noskaņu.

Sarīkojuma organizatori izsaka pateicību "Karostas glābšanas biedrībai" un personīgi Jurim Raķim par palīdzību idejas realizēšanā.

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra