Liepājā būs cūkas stilbiņa ātrēšanas sacensības 2

Līdz ar nu jau atnākušo rudeni Liepājā šī gada 28.oktobrī pulksten 19:30 viesnīcas "Europa City Amrita" bārā „Bruno” notiks jau astotās sacīkstes, kuru dalībniekiem jāsacenšas pēc iespējas ātrākā garda cūkas stilbiņa apēšanā – „Ērmanītis 2011”.

Šogad cūciņu ēdājiem tiek dota iespēja cīnīties par īpašu un vēl nepieredzēti vērtīgu balvu – ceļojumu uz Ēģipti vienai personai no 20.līdz 27.novembrim 2011.

Arī otrās un trešās vietu ieguvēji saņems balvas.

Noteikumos nekādu izmaiņu nav - sacensību dalībniekiem pēc komandas jānotiesā bāra „Bruno” firmas ēdiens „Bruno vakariņas” – cepts cūkas stilbiņš ar štovētiem kāpostiem, kartupeļiem un mārrutkiem un jāizdzer kauss „Lāčplēša” alus. Stilbs nav nekāds mazais - tas sver apmēram 680 gramu, tomēr, par laimi pašiem ēdājiem, ēšanas kultūra netiek ņemta vērā.

Šī gada ēšanas sacensību rīkotāji izsaka īpašu pateicību saviem atbalstītājiem un draugiem: SIA IDP Industrija, SIA CIDO grupai, Liepājas ledus hallei un Priekules gaļas pārstrādes uzņēmumam SIA „Āmuļi”.
Ja Jums ir vēlme ļoti labi paēst vai pierādīt sev un apkārtējiem, cik dūšīgi ēdāji esat, ēšanas sacensībām varat pieteikties grilbārā „Bruno”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kultūra