Liepājā atklās vēsturisko spēkratu un sporta automašīnu ekspozīciju

Sestdien, 21.maijā, pulksten 11 Dārza ielā 4/8, Liepājā svinīgi atklās ekspozīciju “Auto Muzejs Liepāja”, kurā būs skatāmi vēsturiskie spēkrati un  sporta automašīnas, informē ekspozīcijas "Auto Muzejs Liepāja" kurators Jānis Vīcups.

Zīmīgi, ka ekspozīcijas atvēršana notiek tieši starptautiskās akcijas "Muzeju nakts" ietvaros. Apmeklētājus tajā gaidīs jau no plkst. 14 līdz 24. Pozitīvā un brīvā gaisotnē, būs iespēja apskatīt vēsturiskos un sporta auto eksponātus, piedalīties atrakcijās un konkursos, kas saistīti ar atjautību, izturību, veiksmi un tehnisko zināšanu demonstrēšanu, kā arī laimēt vērtīgas balvas.

Visas pēcpusdienas un vakara garumā, vērojot fotogrāfijas un video ierakstus, klātesošie varēs kavēties atmiņās par aizgājušiem laikiem un spēkratiem, kas dažādiem mērķiem kalpojuši pirms vairākiem gadu desmitiem.

Būs apskatāmi Latvijā izplatītu dažādu sporta klašu spēkrati, kā arī unikāls Andra Dambja vadībā Latvijā tapis nākotnes sporta auto, kas ir jau iegājis vēsturē ar to, ka 2012. gadā kļuva par pirmo elektromobili pasaulē, kas finišējis Dakaras rallijā, kā arī izcīnījis uzvaras rallijreida “Africa Eco Race” smagos posmos.

Ekspozīcijas veidotāji aicina apmeklētājus, kam ir iespējas un vēlme, uz muzeju ierasties ar viņu rīcībā esošajiem vēsturiskajiem vai sporta tehnikas spēkratiem (auto, moto, velo), vēlams, attiecīgi pieskaņotos tērpos. Tā būs lieliska iespēja satikties domubiedriem un interesentiem, dalīties pieredzē, un “mednieku stāstos”, iegūt jaunus draugus un paziņas.

Vakara gaitā muzeja apmeklētājiem būs noorganizēta iespēja iestiprināties ar lauka apstākļos gatavotu ēdienu.

Uz drīzu tikšanos “Muzeju naktī” ekspozīcijas “Auto Muzejs Liepāja” atklāšanā!

Pievieno komentāru

Kultūra