Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā atklās Jauno mediju mākslas studentu darbu izstādi "Kompromiss"

No 20. - 25.janvārim Liepājā, Graudu ielā 36/38 notiks Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas I kursa studentu kopdarbu izstāde "Kompromiss". Izstādes atklāšana 20.janvārī, piektdien, plkst.19, informē organizatori.

Kompromiss ir darījums starp divām vai vairākām pusēm, kurā katra no tām atsakās no kādas savas prasības. Turpretī strīdos un debatēs kompromiss iestājas tad, kad komunikācijas rezultātā tiek atrasts kopsaucējs, kopīga noruna vai piekrišana, lai katra no pusēm būtu apmierināta ar rezultātu.

JMM pirmā kursa izstādes "Kompromiss" darbi un kompozīcijas tiks veidotas dažādās tehnikās, izpildījumā un izteiksmes formās, tomēr turoties pie galvenā vadmotīva – kompromiss starp cilvēkiem, starp analogo un digitālo, starp īstumu un mākslīgumu, starp otu un audeklu un datorgrafiku utt.

17 studenti Liepājā radīs individuālas interaktīvas skaņu un video, foto, vizuālas u.c. formas kompozīcijas, objektus un instalācijas, kas tiks papildināti ar katra studenta 2D (Adobe Illustrator, Photoshop lietojumprogrammās) moduļa darbu par šo pašu tēmu. Aicināti visi, kuriem interesē ne tikai formu sintēze un jaunie mediji (audio, video, foto, programming), bet arī visi pārējie mākslas draugi.

Izstādē piedalās: Aleksejs Popovs, Anete Grāvelsiņa, Annija Ločmele, Annija Saule, Arturs Plotnieks, Mārtiņš Eņģelis, Katrīna Bitere, Klāvs Sants, Odrija Heinrihsone, Pēteris Riekstiņš, Reinis Naļivaiko, Rūta Bērziņa, Vidmants Aleksandrovs, Līvija Daudze, Viktors Ozoliņš, Valts Ceplevičs un Zanda Puče.

Izstāde Liepājā, Graudu ielā 36/38 būs atvērta: sestdien un svētdien no 12 – 17, darba dienās no 15 – 20.

Pievieno komentāru

Kultūra