Liepājā apskatāma izstāde "Vējš galvā"

Dizaineres Aina Mālmeistere un Iveta Pērkone no Rīgas aicina apskatīt gofrētā kartona cepuru izstādi "Vējš galvā". Tā apskatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā līdz 31. janvārim.

Gofrētais kartons ir materiāls, kuru tik bieži izmantojot ikdienā kā iepakojuma materiālu, neaizdomājamies par tā daudzveidību un neskaitāmajām citām pielietojuma iespējām.

Divas profesionālas mākslinieces – dizaineres  Iveta Pērkone un Aina Mālmeistere, kuras ikdienā strādā uzņēmumā "Stora Enso Packaging",  izstrādājot iepakojuma dizainu,  palīdzēs mums iepazīt  gofrētā kartona interesanto materiālu no cita skatu punkta. Mākslinieces ir vairākkārt piedalījušās lielās dizaina izstādēs, eksponējot dažādus interjera elementus, izgatavotus no kartona, taču šoreiz Iveta un Aina atļāvās savu radošo fantāziju izmantot mazliet atraktīvāk, pārsteidzot visus ar gofrētā kartona cepurēm. Izstādes apmeklētājiem apskatāmās cepures ir krāšņas, rotaļīgas, nopietnas un pat vēsturiskas – ideju pilnas un iedvesmojošas. Ekspozīcija tiks papildināta ar Ivetas Pērkones fotogrāfijām, kurās cepures jau galvā.

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija atvērta katru dienu no plkst.10 līdz 19.

Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra