Liepājā aicina uz bezmaksas Ziemassvētku darbnīcām

Svētdien, 2. decembrī Liepājā, Rožu laukumā iemirdzēsies Lielā Ziemassvētku egle. Lai šī diena būtu vēl bagātāka iespaidiem un radošām izpausmēm, Liepājas Kultūras pārvalde no pulksten 12:00 līdz 16:00 Liepājas Latviešu biedrības namā aicina ikvienu liepājnieku uz bezmaksas Ziemassvētku radošajām darbnīcām.

Tā pat kā pagājušajā gadā Dansukker darbnīcā varēs gan dekorēt piparkūkas ar krāsainām glazūrā, kas pagatavotas no Dansukker pūdercukura, kas sajaukts ar dabīgām sulām, gan arī veidot cukura figūriņas, ar kurām var dekorēt piparkūku namiņus un tortes.

Ar uzņēmuma "Liepājas papīrs" atbalstu Liepājas Bērnu mākslas skolas skolotāji palīdzēs bērniem veidot Ziemassvētku dekorus, zvaigznītes dažādās formās un dažādās tehnikās (filca, papīra, spožās līmes utt), darināt sniegpārsliņas, zīmēt un aplicēt Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, veidot eglīšu rotājumus un noformēt dāvanu maisiņus.

Tirdzniecības centrs "K-Rauta" atvedīs eglīti, ko varēs uz vietas rotāt, kā arī ikviens varēs izveidot rotājumu savai eglītei un aiznest līdzi mājās.

Atgādinām par 2. decembra aktivitātēm:

No 12:00 līdz 16:00 bezmaksas radošās darbnīcas;
No 15:20 Masku gājiens no Liepājas Olimpiskā centra;
No 16:00 Svētku koncerts Rožu laukumā (kura laikā iedegsies rotājumi eglē);
16:35 Masku apbalvošana pie Latvijas 1. Rokkafejnīcas;
17:00 koncerts "Mēs te ap eglīti" Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē.

Krista Kalnarāja – LPPI Kultūras pārvalde attīstības projektu vadītāja

Pievieno komentāru

Kultūra