Lielmutis Fricis un Lielmute Marta aicina piedalīties svētku gājienā

Sestdien, 2. jūnijā ikviens tiek aicināts piedalīties jautrajā un krāšņajā gājienā, kas jau ceturto reizi notiks svētku "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" ietvaros. Mammas un tēti, draugi un radi, lieli un mazi – visi tiek aicināti pulcēties pie Liepājas teātra no pulksten 15.30, lai 16 mūzikas pavadībā cauri Liepājai dotos uz Jūrmalas parku.

Ik gadus svētki visai ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" pieskandina Liepāju ar jautrām bērnu čalām un dziesmām, dažādās aktivitātēs iesaistās liepājnieki un pilsētas vietas. Svētki visai ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" nav iedomājami arī bez Lielā svētku gājiena. Šogad gājienā piedalīsies Liepājas un Liepājas tuvumā esošo novadu visu paaudžu 70 deju kolektīvi. Gājienu kuplinās Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra apvienotais pūtēju orķestris. Ikviens laipni aicināts piedalīties!

Gājienam visi aicināti pulcēties 15.30 pie Liepājas teātra. Gājiens sāksies no Teātra ielas un virzīsies pa Lielo ielu, pie t/c "Kurzeme" nogriezīsies Katoļu ielā, pa Peldu ielu dosies līdz parkam, gar strūklaku cauri parkam līdz Jūrmalas ielai un nonāks "Daugavas" stadiona rezerves laukumā.

Atgādinām, ka no 1. līdz 3. jūnijam Liepājā notiks svētki visai ģimenei "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta". Pirms četriem gadiem šo tradīciju iedibināja Liepājas Kultūras pārvalde ar mērķi radīt svētkus bērniem un viņu vecākiem. Košos un sirsnīgos tēlus – Lielmuti Frici un Lielmuti Martu  ir radījusi māksliniece Agate Ķiģele – Ābele.

Visas aktivitātes svētku ietvaros ir bezmaksas!

Pievieno komentāru

Kultūra