Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu pasākums "Kas te? Lieldienas te!" pārcelts uz koncertestrādi "Pūt, vējiņi"

Svētdien, 1. aprīlī, nepatīkamo laika prognožu dēļ Lieldienu pasākumam Liepājā tiek mainīta norises vieta. Jūrmalas parka Bērnu laukumā paredzētais pasākums “Kas te? Lieldienas te!” tiek pārcelts uz koncertestrādi “Pūt, vējiņi”, kur viss plānotais notiks, kā iecerēts.

No pulksten 12.00 līdz 15.00 koncertestrādē lielus un mazus liepājniekus un pilsētas viesus uz svinībām gaidīs LTV bērnu raidījuma “Kas te? Es te!” varoņi Lupatu lelle Lupe un koka vīriņš Konstantīns, lai kopā risinātu Lieldienu mīklas, krāsotu olas, darbotos saulgriežu darbnīcās un modinātu pavasari ar tautasdziesmām, dejām un rotaļām, informē “Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra” projektu vadītāja Inese Muižniece.

Arī šogad Lieldienās Liepājā skanēs jautras bērnu čalas, gaiša mūzika, būs jautras dejas un pavasarīgi līksms noskaņojums. Kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijas “Liepava” meistarēm būs iespējams apgūt saules simbola – olu – krāsošanas mākslu. Šai nodarbei ikviens aicināts līdzi ņemt nevārītas olas, lai tās apdarinātu un nokrāsotu, vārot lielajā katlā. Pēc tam lieli un mazi aicināti no dabas materiāliem pagatavot arī ligzdiņu Lieldienu olai – šajā nodarbē palīdzēs ziedu dizaina studijas “Liepzars” meistares. Savukārt, Liepājas Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības “Laumiņa” radošajās darbnīcās varēs pagatavot arī citus Lieldienu dekorus, pavasara ziedu groziņus un pat Lieldienu cāļus un zaķus no koka ripiņām.
   
Lieldienu prieku koncertestrādē “Pūt, vējiņi” ar dejām radīs un izteiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa), vidējās paaudzes deju kolektīvi “Kvēle” (vadītāja Ingrīda Lūka) un “Vaduguns” (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), kā arī Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” bērnu deju kolektīvs (vadītājas Lāsma Butrina un Olita Lagzdiņa) un Liepājas privātsākumskolas “Varavīksne” 1.- 4. klašu deju kolektīvs (vadītāja Ilze Orinska).
   
Lai ieskandinātu pavasari un palīdzētu putnu balsīm vieglāk mosties, ar dziesmām priecēs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopas “Vēlava” un “Saknes”, Liepājas vokālā studija “Tonis” (vadītāja Sintija Pīrāga), Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” vokālais ansamblis un Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Liepiņa” vokālais ansamblis (vadītājs Renārs Juzups).
   
Lai kustīgs un lustīgs ikviens pavasara sagaidītājs, rotaļās klātesošos aicinās ne vien folkloras kopa “Saknes”, bet arī radošās apvienības “Krāsu Karuselis” zaķis un košās, atraktīvās vistas! Ikvienam būs iespēja apskatīt un nedaudz samīļot arī īstus dažādu šķirņu trušus no Laidu pagasta saimniecības “Rudais trusis”. Tie, kuri vēlēsies, varēs doties arī mazās izjādēs, baudot vizināšanos zirga pajūgā vai ponija mugurā – aicina un nodrošina IK “Kumeliņš”. Uzkodas un atspirdzinājumus piedāvās SIA “Tāfele”, SIA “Coffee lovers”, I/D Mārtiņš Kairis.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide