"Lielajā dzintarā" notiks "Jam Session" ar komponistu Kasparu Kurdeko

Otrdien, 12.jūnijā, pulksten 20 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova notiks jau par tradīciju kļuvušais muzikālais pasākums “Jam Session”, kura īpašais viesis šoreiz būs bundzinieks, perkusionists un komponists Kaspars Kurdeko.

Arī šoreiz pēc koncerta sekos brīvās improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam, informē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Kaspars Kurdeko mūziku studējis Amsterdamā un Ņujorkā. Ieguvis prestižu starptautisku balvu ar džeza kvartetu “DekoMotion” un arī kā labākais izpildītājs džeza konkursā “Keep Aye Jazz Award 2010” Nīderlandē.

Kaspars Kurdeko ir studējis kopā ar tādām džeza autoritātēm/mūziķiem kā John Riley, Henry Cole, Dave Liebman, Ari Hoening, Theo Bleckmenn, Dave Douglas un citiem. Esot šādā radošā vidē, viņš bija pakļauts dažādas mūzikas un mākslas ietekmei. Apkārtējā mūzikas vide un mūziķi, ar kuriem Kaapars sastrādājas vienmēr ir bijis māksliniecisks izaicinājums un deva iedvesmu augt muzikāli un personīgi.

Šobrīd mūziķis aktīvi iesaistījies dažādos projektos ar “Spyros Manesis Trio” (Grieķija – Portugāle), “Tree Stones” (Baltija), Verneri Pohjola (Somija), Francesco Bearzatti (Francija), ar kuriem kopā koncertē festivālos un koncertos dažādās Eiropas pilsētās.

Muzikālo pasākumu “Jam Session” organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle “Lielais dzintars”.

Pasākumā ieeja ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra