"Lielajā dzintarā" improvizēs apvienība "Spiediens"

Sestdien, 18. jūnijā pulksten 19 Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" sadarbībā ar radošo apvienību "Spiediens" pirmoreiz aicinās baudīt improvizācijas mākslu, Eksperimentālajā skatuvē piedāvājot garās formas improvizācijas izrādi "Lifts".

 No ierastajām improvizācijas šova “Spiediens” izrādēm “Lifts” atšķirsies ar to, ka garā improvizācijas forma ir vairāk pietuvināta akadēmiskajam teātrim un vairāk līdzinās izrādei, joprojām saglabājot izklaidējoša satura formu. Izrāde būs īpašs notikums ikvienam teātra un improvizācijas baudītājam, jo tās gaitā tiek ņemti vērā arī skatītāju ieteikumi, kas noteiks stāsta virzienu, galvenās vadlīnijas un gaitu, informē SIA “Lielais Dzintars” Sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Garā improvizācijas forma ir izaicinājums aktieriem, jo prasa lielāku profesionalitāti, iedziļināšanos tēlos, raksturos un situācijās. Skatītājam tā ļauj izdzīvot un izbaudīt gan aktierspēli, gan smalkā humora nianses.

„Garā forma ir kā delikatese šī žanra cienītājiem un arī man kā improvizācijas aktierim. Tā ir daudz patiesāka, dziļāka un plašāka stāstu pasaule. Fakts, ka šīs izrādes nekad un neviens nespēs atkārtot, piešķir tam visam neaprakstāmu burvību. Garās formas izrādes spēlēju ar lielu interesi un aizrautību jau trīs gadus, pārsvarā ārvalstu festivālos. Prieks, ka beidzot varēšu to darīt dzimtajā valodā, pašmāju skatītājiem,” stāsta improvizācijas teātra aktieris un pasniedzējs Kaspars Breidaks.

Izrādes biļetes cenā iekļauta glāze aperola - sidra kokteiļa “Lielais dzintars” vai bezalkoholiska atspirdzinoša dzēriena. Biļetes par 14 eiro pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā. Darba laiks no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no 10 līdz 15.

Pievieno komentāru

Kultūra