"Lielais dzintars" nedēļas nogalē aicina uz atvērto durvju dienu

Koncertzāle "Lielais dzintars" novembrī atzīmē savu jubileju, un pirmās gadadienas aktivitātēs aicina iesaistīties ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi, sestdien, 19.novembrī apmeklējot koncertzāles bezmaksas atvērto durvju dienu ekskursijas.

Atvērto durvju dienas laikā interesentiem bez maksas būs iespēja iepazīt "Lielā dzintara" koncertu telpas gida pavadībā, kā arī uzzināt faktus par ēkas tapšanu, tehniskajām iespējām un piedāvājumu, kā arī pirmo aizvadīto gadu.

“Atsaucoties uz liepājnieku un pilsētas viesu pieprasījumu, atvērto durvju diena koncertzālē tiek rīkota jau ceturto reizi, taču šoreiz tā būs unikāla iespēja iejusties mūziķu ādā un pat ieskatīties "Lielā dzintara" aizkulisēs. Aicinām visus, kas vēl nav pabijuši jaunajā koncertzālē vai to iepazinuši tikai daļēji, izmantot šo iespēju, pieteikties savlaicīgi un pavadīt aizraujošu un izzinošu dienu "Lielajā dzintarā","stāsta koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.
   
Bezmaksas ekskursijas pa “Lielā dzintara” koncertzālēm un publiskajām telpām šajā dienā notiks līdz 30 cilvēku lielās grupās. Katras ekskursijas sākums – apaļā stundā. Pirmās ekskursijas sākums pulksten 10, pēdējās ekskursijas sākums pulksten 19.

Pieteikšanās norit klātienē “Lielā dzintara” informācijas centrā,vai zvanot pa tālruni 634 24555.

Pievieno komentāru

Kultūra