Leļļu teātris bērnus aicina uz pamācošām izrādēm

Svētdien, 26. februārī, pulksten 12 bērnus un viņu vecākus aicina sekot līdzi atjautīgā Pelēna piedzīvojumiem mežā, izrādē ''Lāčradzis'', informē Liepājas Leļļu teātris.

''Lāčradzis'' ir aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satricina visu mežu. Liels ir viņa pārsteigums, pašam sastopoties ar Lāčradzi un saprotot, ka viņš ir īsts. Kā Pelēns apmānīja meža zvērus un izspruka no Lāčradža, redzēsiet, apmeklējot izrādi Liepājas Leļļu teātrī.

Izrāde tapusi pēc Džūlijas Donaldsones populārās, bērniem iemīļotās pasakas motīviem. Kā saka pati režisore, Lelde Kaupuža, tā bijusi pirmā grāmata, kuru viņas meitiņa iemācījusies no galvas. Tas iedvesmojis režisori pēc šīs grāmatas motīviem izveidot izrādi.

Savukārt, svētdien, 26. februārī, pulksten 16 uz Leļļu teātra skatuves kāps mazais delveris Pēterītis izrādē ''Kā zvēri Pēterīti pārmācīja''.

Autors un režisors, Valmieras teātra aktieris, Oskars Morozovs radījis izrādi, kas bērniem uzskatāmā un vienkāršā veidā stāsta par elementārām lietām – kāpēc jāsaka ''lūdzu'' un ''paldies'', kāpēc otram nedrīkst darīt to, ko pašam nepatiktu piedzīvot. Tā tapis stāsts par Pēterīti – izlutinātu, niķīgu puiku, kurš pieradis, ka viņam pilnīgi nekas nav liegts. Un kā jau tas daždien dzīvē gadās – vecāki ar savu atvasi vairs neprot tikt galā, tādēļ šoreiz mācību sniedz zvēri. Vai Pēterītis sapratīs šo mācību?

Pievieno komentāru

Kultūra