Leļļu teātris aicina uz ''Lāčradzi'', ''Velniņiem'' un ''Ansīti un Grietiņu''

Piektdien, 28. oktobrī, bērnudārzu un skolu audzēkņi, kā arī mammas, tēti, omītes, auklītes un visi citi, kas pavada savu ikdienu audzinot mūsu mīļos, mazākos teātra apmeklētājus, mīļi gaidīti uz izrādi ''Lāčradzis'', aicina Liepājas Leļļu teātris.

Izrāde tapusi pēc Džūlijas Donaldsones populārās, bērniem iemīļotās pasakas motīviem. Kā saka pati režisore, Lelde Kaupuža, tā bijusi pirmā grāmata, kuru viņas meitiņa iemācījusies no galvas. Tas iedvesmojis režisori pēc šīs grāmatas motīviem izveidot izrādi.
''Lāčradzis'' ir aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satricina visu mežu. Liels ir viņa pārsteigums, pašam sastopoties ar Lāčradzi un saprotot, ka viņš ir īsts. Kā Pelēns apmānīja meža zvērus un izspruka no Lāčradža, redzēsiet, apmeklējot izrādi Liepājas Leļļu teātrī.

Svētdien, 30. oktobrī, pulksten 12 aicinām visus piedzīvojumos kopā ar ''Ansīti un Grietiņu''. Izrāde veidota pēc mums visiem labi zināmās brāļu Grimmu pasakas motīviem. Šis ir viens no tiem stāstiem, kurš vienmēr būs aktuāls, jo ētiskās vērtības nekad nemainās.
Stāsts ir par patiesu draudzību un uzticību, par to, ka vienam otru atbalsot var pārvarēt viss dažādākās likstas.

Savukārt, pulksten 16 ciemos aicina negantie ''Velniņi'', kuru plānotie nedarbiņi beigu beigās tomēr izvērtās par labajiem darbiņiem. Izrāde, kas veidota pēc R. Blaumaņa pasakas motīviem ''Velniņi" - Litas Beltes - Svētiņas interpretācijā.

Tā pat kā pasaka, arī izrāde ir ļoti aizraujoša. Tas ir stāsts par diviem maziem velniņiem, kas izbēg no elles un nokļūst uz zemes. Izmantojot savas burvju spējas, velniņi cenšas izjokot zemnieku, laupītājus un piemānīt lielo Velnu. Viņu nedarbi izmainīs pašus velniņus.
Izrāde būs muzikāla, ar jautrām skanīgām Māra Putniņa dziesmām.

Pievieno komentāru

Kultūra