Leļļu teātris aicina uz ''Kaķīša dzirnavām'' un ''Krāsaino braucienu''

Svētdien, 20. novembrī, pulksten 12 uz Leļļu teātra skatuves savus piedzīvojumus un pārdzīvojumus rādīs labais melderis Kaķītis, izrādē ''Kaķīša dzirnavas'', ziņo Liepājas Leļļu teātra pārstāvji.

Izrādi pēc iemīļotās K. Skalbes pasakas  ''Kaķīša dzirnavas'' motīviem veidojis režisors Mārtiņš Jansons. Arī mūzikas un tekstu autors ir pats režisors. Izrādei neparastās, modernās mehāniskās lelles veidojis Ainārs Žukovskis, kas kā kino mākslinieks un tēlnieks sadarbojies ar tādiem pazīstamiem filmu veidotājiem kā Laila Pakalniņa, Viesturs Kairišs, Renārs Vimba u.c.

Tāpat kā pasaka, arī izrāde ir emocionāla, pamācoša, tā liek aizdomāties par ticību labajam, nepadošanos un nepieciešamību saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi jebkurā situācijā.  Jo ''kāpēc vairot sāpes pasaulē? Lai labāk vairojas prieks!'' Stāsts ir par melderi Kaķīti, kuram Velns atņem dzirnavas un izdzen pašu no mājām. Viņš ir spiests doties pasaulē.

Svētdien, 20. novembrī, pulksten 16 kopā ar mazo vardulēnu dosimies krāsainā, piedzīvojumiem bagātā ceļojumā apkārt pasaulei!
2015. gadā tapusī Liepājas Leļļu teātra izrāde ''Krāsainais brauciens'', kurā stāstīts par mazo vardulēnu, kurš neko vairāk par dīķa malu un tuvējo mežiņu nav redzējis. Taču tagad ir pienācis laiks doties ceļojumā pa plašo pasauli.

Piedzīvojumu pilnajā braucienā ar vilcienu, kurā tiek iesaistīti arī mazie skatītāji, vardulēns nonāk Āfrikā, Meksikā u.c., kur iepazīstas ar vēl neredzētiem dzīvniekiem. Tomēr beigās Vardulēns saprot, ka vislabākā vieta uz pasaules ir mājas!

Pievieno komentāru

Kultūra