Leļļu teātrī nedēļas nogalē skatāmas trīs populāras izrādes

Liepājas Leļļu teātrī šajā nedēļas nogalē ''Makss un Morics'', ''Saldais sapnis'' un ''Pifa piedzīvojumi'', informē teātra pārstāvji.

Svētdien, 23. oktobrī pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī tiks spēlēta bērnu iemīļotā izrāde ''Saldais sapnis'''. Izrāde vēsta  par puisēnu, kuram ir sapnis kādās vecās, pamestās vējdzirnavās ierīkot vislabāko saldumu veikalu pasaulē. Šo sapni palīdz piepildīt viņa jauniegūtie draugi- pelikāns Lipekāns, Žirafe un mērkaķēns Ķitipers.

2005. gadā ''Spēlmaņu naktī'' šī izrāde bija nominēta kā gada labākā bērnu izrāde Latvijas profesionālajos teātros. Režisore ir Dace Skadiņa, mūzikas un dziesmu tekstu autors Atvars Sirmais. Leļļu mākslinieks un scenogrāfs ir Gedimins Kotello, lomās  – Inga Majore, Agnese Kuplēna un Normunds Karpičs.

Savukārt, pulksten 16 gaidāma jautrā un sirsnīgā izrāde ''Pifa piedzīvojumi''. Liepājas Leļļu teātris iestudējis klasisko, visiem labi zināmo stāstu, pēc grāmatas motīviem "Pifa piedzīvojumi". Izrādē varēs redzēt kādi kuriozi būs delvera Pifa ģimenē - kā gudrais melnais runcis Herkuless sadzīvos ar labsirdīgo un draudzīgo suņuku. Un kā uz visiem piedzīvojumiem skatīsies omulīgā, rosīgā krustmāte Agate un tēvocis Tontons. Blēņās un pārdzīvojumos iesaistīsies arī puisēns Du Dū.

Režisore - Lita Belte-Svētiņa, mūzikas un dziesmu tekstu autors - Emīls Dreiblats, lomās – Inga Majore un Normunds Karpičs.

Kā jau ierasts, arī šajā piektdienā, 21. oktobrī, pulksten 10 bērnudārzu un skolu audzēkņi, kā arī vecāki un vecvecāki ar savām atvasēm tiek aicināti apmeklēt Leļļu teātri. Šoreiz izrāde par diviem delveriem- ''Makss un Morics''.

Pievieno komentāru

Kultūra