“Labvēlīgais Tips” aicina uz koncertu Liepājā

10. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra “Rožu zāle” vērs durvis, lai pulcētu tuvus un tālus atbraucējus uz grupas “Labvēlīgais Tips” koncertu. Tā sākums pulksten 19.00.

     

Rudens zeltainajā noskaņā grupa “Labvēlīgais Tips” nolēmusi doties ārpus Rīgas apskatīt gleznaino Kurzemes dabu un sniegt koncertu Liepājā. Koncerts būs īpaša iespēja arī liepājniekiem noskatīties “Labvēlīgā Tipa” jaunāko koncertprogrammu “Līzespasta Disnejlenda”, kura vienu nedēļu iepriekš tiks izrādīta grupas lielajā šovā Arēnā Rīga.

Rudens koncerti nereti ir kā atskaite par vasarā padarīto, jo grupas dalībnieki nav laiski gulējuši pašmāju vai silto zemju pludmales smiltīs, bet gan sarūpējuši vairākas jaunas dziesmas, kuras arī vēl bez labi zināmajām melodijām tiks izpildītas koncerta ietvaros.

Koncerts būs divās daļās ar 20 minūšu bufetes pauzi. Koncerta pirmajā  daļā būs vairāk jaunumi, savukārt pēc pārtraukuma tiks piedāvāts labāko hītu virpulis.  

Jāpiebilst, ka katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Protams, neizpaliek arī dejas, joki un smiekli, pozitīvisms, bezrūpība un pārsteigumi.

Biļetes uz grupas “Labvēlīgais Tips” koncertu Liepājā var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv, to cena – sākot no Ls 5.


Pievieno komentāru

Kultūra