Labdarības koncertā cer palīdzēt septiņgadīgajam Dāvidam

20. decembrī plkst.16.00 E. Melngaiļa koncertzālē Liepājā (Ausekļa ielā 11/15) notiks labdarības koncerts. Ar tā laikā saziedotajiem līdzekļiem tiks sniegts atbalsts septiņgadīgajam liepājniekam Dāvidam Krūmiņam.

Svētdien noslēdzās akcija "Eņģeļi pār Latviju", kuras laikā saziedotie līdzekļi būs liela palīdzība daudziem slimiem Latvijas bērniņiem.

Ar šīs akcijas noslēgšanos tiek pielikts punkts tikai vienam labdarības posmam. Lai paildzinātu dāvanu un labestības laiku, kā arī lai palīdzētu vienam īpašam Liepājas bērniņam - Dāvidam Krūmiņam, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola, sadarbībā ar portālu ziedot.lv, aicina visus uz Ziemassvētku Labdarības koncertu.

Labdarības koncertā piedalīsies labākie Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas solisti, ansambļi, jauktais koris "Mare" ar diriģentu Andri Kontautu, meiteņu kora klase (vadītāja Gunta Vite) un zvanu ansamblis "Campanella" (vadītāja Astra Ziemele). Koncertu klātienē noklausīsies arī Dāvids ar savu ģimeni.

Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas kolektīvs aicina ikvienu liepājnieku pievienoties akcijas "Eņģeļi pār Latviju" mērķim un apvienojot spēkus, sniegt palīdzību citiem brīdī, kad tas tik ļoti nepieciešams, kā arī aizdomāties un novērtēt lielākās dzīves vērtības – veselību, draugu un mīļoto cilvēku atbalstu.

Būsim kopā 20. decembrī un palīdzēsim septiņgadīgajam Dāvidam turpināt rehabilitācijas kursus, kas zēnam dos iespēju atveseļoties.

Irita Kalēja
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas metodiķe

Pievieno komentāru

Kultūra