Kurzemes džeza un blūza biedrība novembrī aicina uz koncertiem Liepājā

Sākot ar 2.novembri un turpmāk katru piekdienu "Kurland Jazz and Blues Society" rīkos dzīvās mūzikas koncertus Liepājas klubā "Fire Bar".

Jaundibinātās biedrības mērķis ir realizēt, attīstīt un uzturēt augstu džeza un blūza mūzikas līmeni Liepājā, Kurzemē un visā Latvijā, informē "Fire Bar" pārstāvis Jānis Enkūzens.
    
Mūsuprāt, ir ļoti svarīgi, lai džezs un blūzs tiktu pārstāvēts arī Liepājā, lai pilsētniekiem un tās viesiem regulāri būtu iespēja baudīt šos mūzikas stilus.
     
Plānots, ka koncerti notiks ik nedēļas nogali sākot ar  2012. gada  novembri un gaidāms, ka ar laiku Liepājā viesosies aizvien vairāk šo mūzikas novirzienu ārvalstu pārstāvju – šobrīd rit sarunas par regulārām dāņu, zviedru, lietuviešu un igauņu džeza un blūza mākslinieku vizītēm.

Ja arī Jums šķiet nozīmigi, lai Liepājā tiktu saglabāta dzīva džeza un blūza mūzikas skatuve, aicinām sazināties un pievienoties biedrībai sūtot epastu uz kurlandjazz@gmail.com.

Tuvāko koncertu datumi:
EL TRIO (Rīga - smooth jazz/fusion)      02.nov.
LATVIAN BLUES BAND(Rīga - blues)       09. un 10.nov.
Kristapa Vanadziņa Trio (Rīga- jazz)     16.nov.                                       
BLUES GANG (Rīga- blues)                    23.nov.    
D11 BLUES BAND (Rīga- blues)            30.nov.
Mike Westhues (USA - blues)               07.dec.

Fire Bar atrodas Liepājā, viesnīcas Fontaine Royal telpās Stūrmaņu ielā 1, ieeja koncertos paredzēta plkst.21:00, koncertu sākums – 22:00 , biļetes cena 2 lati.

Pievieno komentāru

Kultūra