"Kursas putnos" uzstāsies improvizācijas teātris un grupa "Audru"

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3.martā, Liepājas kultūrvietā “Kursas Putni” notiks improvizācijas teātra “Brīvais Stils” izrāde, kā arī gaidāms grupas “Audru” koncerts.

Piektdien pulksten 21 uzstāsies Improvizācijas teātris “Brīvais Stils” - vienīgais improvizācijas teātris Liepājā. Tas darbojas jau ceturto sezonu Liepājas bērnu un jauniešu centra “Jauniešu Māja” un to vada Atis Kozlovskis. Līdz šim radošā grupa darbojusies “Jauniešu Mājā”, regulāri uzstājušies “Fontaine Palace”, viesojušies arī Jelgavas Studentu teātrī un ir atvērti jauniem piedzīvojumiem viesizrādēm citās Latvijas pilsētās.

Pamazām improvizatori atgriežas no ziemas miega perioda ar izrādi “Dusmīgi un niecīgi”, lai ar  smiekliem sasildītu skatītājus šajā aukstajā laikā. “Šova pirmajā daļā eksperimentēsim ar sen nebijušo garo izrādes formu, bet otrajā daļā turpināsim karsēt ar skatītāju iemīļotajām teātra sporta spēlēm.” – tā sola aktieri.

Sestdien pulksten 22 gaidāms grupas “Audru” koncerts. “Audru” ir grupa no Rīgas, kuru veido pieci dalībnieki. Balsis, ģitāras, basģitāra, perkusijas, vijole, mandolīna, metalofons – ar šiem instrumentiem tiek radīts tas īstais un patiesais “audru”.Kā paši atzīst, kopā spēlē nepilnu gadu, taču “audru” sākums ir meklējams nenosakāmi senā pagātnē. Dzejas un melodijas kopīgi tiek apaudzētas ar vokālām un instrumentālām partijām. Lai raksturotu žanru, kurā grupa spēlē, grupas dalībnieki radījuši paši savu apzīmējumu - maijpuķīšu grunge, kas diezgan precīzi ieskicē “audru” radītās muzikālās noskaņas.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija."

Pievieno komentāru

Kultūra