"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un dziedātāja Anita Intaite

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.aprīlī, Liepājas kultūrvietā “Kursas Putni” uzstāsies Edgara Šubrovska un Sniedzes Prauliņas pārstāvētā grupa “JŪK”, kā arī dziedātāja Anita Intaite.

Piektdien, plkst.22:00 gaidāms Anitas Intaites koncerts. Anita Intaite ir dziedātāja, komponiste, tekstu autore vienā personā. Kopš 2011.gada viņa uzstājas kā soliste ar savām dziesmām un paspējusi sadziedāties jau ar vairākiem Latvijā populāriem mūziķiem – “Dzelzs Vilku” ("Tu būsi pirmā", "Automātiskie atbildētāji"), grupu “Tumsa”, “Colt”, Fēliksu Ķiģeli un citiem.

Sestdien, plkst.22:00 uzstāsies grupa “JŪK”, kuras dalībnieki zināmi pēc darbībām grupās “Hospitāļu iela”, “Manta” un citās. Grupā "Jūk" sadarbojas zināmi alternatīvās scēnas mūziķi, kurus vieno aizraušanās ar alternatīvo, tumšo folk&kantrī - mūziku, kuru Latvijā dzird reti, neraugoties uz latviešu mīlestību pret skumjām un sērām.

Atšķirībā no daudziem citiem kolektīviem, grupā "Jūk" ir trīs dziesmu autori un solisti - Sniedze Prauliņa (balss, flauta), Edgars Šubrovskis (balss, ģitāras, bass) un Oskars Jansons (balss, ģitāras, bandžo); grupā spēlē arī Dina Skreitule (vijole, piebalss) un Raitis Viļumovs (sitamie instrumenti). "Jūk" savā versijā spēlē arī citu autoru dziesmas - koncertos var dzirdēt Haralda Sīmaņa, Soundarcade, Māra Šverna, klasiskās un tautas mūzikas skaņdarbus.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija."


Pievieno komentāru

Kultūra