''Kursas Putnos'' uzstāsies Evija Vēbere un grupa ''Transcendentālē''

Piektdien, 24. novembrī, pulksten 22, kultūrvietā ''Kursas Putni'' uzstāsies dziedātāja Evija Vēbere, bet sestdien, 25. novembrī,  pulksten 22 paredzēts ritma grupas ''Transcendentālē'' koncerts.

Māksliniece Evija Vēbere ir skaņu ainaviste, kura šobrīd ir aizrāvusies ar elektronikas maģiju. Savā performancē viņa izmanto gan sintezātorus, gan akustiskus instrumentus, radot sintezētu skaņu mežu, kuru caurvij Evijas savdabīgā, pasakainā balss. 2014. gadā Evija izdeva pirmo mazalbūmu ''Dream Whispers''.

Ritma grupa Transcendentālē (TCDT), kura izmantojot dažādus instrumentus un skaņas, veido ceļojumu harmonijas un ritma pasaulē. Grupa sevi dēvē par ceļojošo apvienību tās dalībnieku mainības dēļ, kas ļāvis eksperimentēt ar dažādiem instrumentiem un skaņas daudzveidību.

Koncertā grupas sastāvā uzstāsies Andris Kreicburgs (ģitāra), Sabīne Kristiāna Lapuķe (balss), Evija Daukste (balss), Nils Kuncītis (ritms, perkusijas), Mārtiņš Mamis aka Mamish (perkusijas).

"Nekad neapstājamies meklējumos pēc saskaņas ar daudzveidīgo skaņu pasauli. Mēģinām tradicionālo apvienot ar jauno!" - saka grupas dalībnieks Andris Kreicburgs.

Pievieno komentāru

Kultūra