"Kursas putnos" būs spēka dziesmu vakars

Trešdien, 16. martā, pulksten 18 Liepājas kafejnīcā “Kursas putni” notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanas latviešu tautasdziesmās. Ieeja bez maksas. 

Tautasdziesma vislabāk izskan, kad to vienota mērķa labā dziedam kopā – balsīm savienojoties, uz vienas domu stīgas noskaņojas arī mūsu prāti, kas pārtop gaišos un labos darbos mūsu zemes un mūsu pašu labā. Tradīciju spēks sniedz mums padomu šajā steidzīgajā laikmetā, atgriežoties pie saknēm un īsteni būtiskā.

Spēka dziesmu vakarā skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Repertuārā gan zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas. Iedvesmas avoti – grāmatas „Spēka dziesmas” un "Spēka dziesmas. Uguns", kā arī Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz tautasdziesmu. Šajā dziesmu vakarā gan atzīmēsim latviešu leģionāru piemiņas dienu ar spēka dziesmām mūsu tēvzemei, gan ar saules dziesmām iegavilēsim nedēļas nogalē gaidāmos pavasara saulgriežus.

Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene. Ieeja bez maksas.

Uz tikšanos dziesmā!

Pievieno komentāru

Kultūra