Kultūras pārvaldes projektu konkursā atbalstīti 24 pieteikumi 1

Noslēdzies Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkurss, kurā no iesniegtajiem 48 projektu pieteikumiem, atbalstu saņēmuši 24 projektu pieteikumi. Kopā sadalīts Ls 15 000 liels līdzfinansējums, kas ir par Ls 5000 mazāk nekā pagājušajā gadā, informē attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Šogad projektu konkursa prioritātes bija brīvdabas pasākumi, kas vērsti uz kvalitatīvu piedāvājumu liepājniekiem brīvā laika pavadīšanai, un, kas veiksmīgi iekļaujas Liepājas pilsētvidē (parki, skvēri, laukumi un citas norises vietas).

Visvairāk pieteikumu saņemts mūzikas un dejas nozarē, kā arī starpnozaru grupā, tāpēc attiecīgi arī šajās nozarēs ir visvairāk atbalstīto projektu pieteikumu.

Tomēr samazinātā finansējuma dēļ komisijai bija iespēja atbalstīt tikai 24 projektu pieteikumus.

Līdzfinansējumu piešķir līdz 50 procentiem no iesniegtā projekta kopējās budžeta summas. Piešķirtā līdzfinansējuma apjoms nav mazāks par Ls 50 un nav lielāks par Ls 2000.

Ar visiem atbalstītajiem projektiem iespējams iepazīties mājas lapā www.liepajaskultura.lv sadaļā „projekti”.

Organizācijas, kas saņēmušas līdzfinansējumu, tiek aicinātas sagatavot nepieciešamo dokumentāciju un ierasties Liepājas Kultūras pārvaldē noslēgt līgumu par projekta realizēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra