"Koru karos" Liepāja atgriežas šovā un gavilē

Pārsteigumiem pilns bija atgriešanās raidījums TV šovā "Koru kari", kurā iespēju atkal būt kopā uz šova lielās skatuves nopelnīja Liepājas koris ar vadītāju Gunti Veitu priekšgalā.

Šovs izvērtās sevišķi krāšņs un skanīgs, jo uzstājās ne vien līdz šim izbalsotie kori – Liepāja Sudraba viļņu koris, Rīgas Jūras zilais koris, Lielvārdes Sarkano teiksmu koris un Dobeles Violeto ceriņu koris -, bet arī tie, kuri nav izbaudījuši izbalsošanas rūgtumu. Viesu statusā dziedošie Rīgas Zelta saules koris, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris un Cēsu Karmīnkrāsas karoga koris šoreiz sacensībās nepiedalījās.

Liepājnieki nopelnīja iespēju jau nākamnedēļ atkal dziedāt TV šovā "Koru kari". Kā vienmēr viņus aktīvi atbalstīja rēzeknieši, ar kuriem viņi šovā ir sevišķi sadraudzējušies.

Visi kori bija sagatavojuši labus priekšnesumus, bet tie, kori, kuri šoreiz bija viesu statusā, tomēr izcēlās vairāk. Rīgas Zelta saules koris Normunda Jakušonoka vadībā pārsteidza, ieviešot šova studijā īstu diskotēku, un pats kora vadītājs bija dīdžeja lomā. Vienmēr bargā žūrijas pārstāve Ieva Kerēvica pat beidzot bija sajūsmā, sakot: "Atnāca, paņēma, aizgāja!" Rēzekne un Cēsis izpildīja liriskas dziesmas. Par lielisko izpildījumu žūrija lika desmit balles, un Ieva Kerēvica dziedāja līdzi, tas jau nozīmējot, ka bija ļoti labi.

Šova žūrijā bija arī modes māksliniece Elita Patmalniece, kurai žakete bija saskaņota ar Dobeles kora meitenes melnbaltajām kleitām. Dobelnieku tērpus uzteica ne vien Patmalniece, bet arī Kerēvica, sakot, ka beidzot parādījies kaut kas jauns. Elita Patmalniece uzteica vairākus korus, un ar atzīmēm neskopojās. Lielākoties liekot desmit balles, viņa priecājās par kolosālajiem priekšnesumiem. Cēsinieku priekšnesumā Elita pati sajutās kā izlaidumā un kora vadītājs Marts Kristians Kalniņš viņai atgādinājis slaveno dziedātāju Robiju Viljamu. Jāpiebilst, ka visas dziesmas bija no "saldajiem astoņdesmitajiem".

Jau nākamnedēļ šovā izskanēs mīlas dziesmas.

Pievieno komentāru

Kultūra