Koris "Latvija": "Uz Liepāju vedīsim labāko, kas mums ir!"

14. oktobrī pulksten 19 a capella koncertu "Lielajā dzintarā" sniegs Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" diriģenta Māra Sirmā vadībā, ziņo "Lielais dzintars".

Pirmajā koncerta daļā tiks prezentēti jaundarbi no šobrīd topošā projekta "Latviešu komponisti Latvijas simtgadei", kurā iekļauti tādu autoru kā Anša Saukas, Andra Dzenīša, Riharda Dubras, Uģa Prauliņa un Riharda Zaļupes orģinālmūzika, bet otrajā daļa mūziķu uzmanība pievērsta komponistu - Emīla Dārziņa un Raimonda Paula daiļrades, kā arī kopēju paralēļu atspoguļojumam. Īpašu vietu koncertā ieņems arī Liepājas puses autoru – Andra Kontauta un Ērika Ešenvalda skanīgie jaundarbi.

Programmas raksturu iezīmē arī "Latvija" valdes loceklis Māris Ošlejs: "Mums ir liels prieks un milzīga atbildība braukt uz "Lielo dzintaru" ar divdaļīgu programmu. Uz Liepāju vedīsim visu labāko, ko esam sagatavojuši pēdējo divu gadu laikā!”

Biļetes uz VAK "Latvija" koncertu nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centrā. Darba laiks no pulksten 10 līdz 20, svētdienās no 10 līdz 15. Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem, I un II grupas invalīdiem, kā arī ģimenēm un grupām pieejamas atlaides.

Pievieno komentāru

Kultūra