Koris INTIS aicina jaunus dalībniekus

Koris INTIS aicina pieteikties jaunus, dziedāt gribošus dalībniekus līdz 19. septembrim, lai kopīgi uzsāktu 25 gadu jubilejas sezonu. Mēģinājumi notiek divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no plkst.18:30 līdz 20:30 Liepājas Universitātē (4.stāvā), un šajos laikos jebkurš droši var nākt un pievienoties dziedošajām rindām.

Šogad koris gatavosies dažādiem koncertiem - 25 gadu jubilejai, ikgadējam koncertam "Mīlas dziesmas", XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem, kā arī daudz un dažādiem koncertiem Liepājā, Viļņā un citur.

Koris INTIS (saīsinājums no "Iedomāti Nepārspējamā Trokšņa Irracionālā Sintēze") dibināts 1987.gadā diriģentes Ilzes Valces vadībā un šo gadu laikā koris ir priecējis klausītājus ne tikai Liepājā un Latvijā, bet arī ārpus tās. Kora dalībnieki ir gan pilsētas jaunie skolotāji, Liepājas universitātes studenti, skolēni, gan savā sirdī arvien jaunie strādājošie liepājnieki. INTIS sniedzis koncertus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Čehijā, Slovākijā, Francijā, Zviedrijā, Nīderlandē, kā arī piedalījies 20 Latvijas un starptautiskos mūzikas festivālos un konkursos.

Kontaktinformācija: i.valce@inbox.lv.

Šobrīd koris INTIS ir pieteicies projektam LabieDarbi.lv ar mērķi iegūt finansējumu jaunu koncerttērpu darināšanai. Koris aicina atbalstīt projektu ar savu balsojumu.

Madara Šeršņova,
Kora INTIS
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Kultūra