Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa „Lielais Kristaps bibliotēkās” atbilžu iesniegšanas termiņš pagarināts

Līdz 24. septembrim tiek pagarināts atbilžu iesūtīšanas termiņš erudīcijas konkursam „Lielais Kristaps bibliotēkās”.

Konkursam starts tika dots šī gada 1. septembrī, taču konkursa rīkotāji nolēmuši beigu termiņu pagarināt, lai visi latviešu kino interesenti paspētu tajā piedalīties.

Konkursu rīko Nacionālais Kino centrs un valsts aģentūra “Kultūras informācijas sistēmas” (KIS).

Lai atbildētu uz konkursa jautājumiem, aktīvi jāskatās latviešu filmas, kuras bez maksas pieejamas Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās portālā www.filmas.lv.

Uzvarētāji tiks nosaukti 29. septembrī Nacionālā filmu festivāla „Lielais Kristaps” atklāšanā, kur saņems vērtīgas, ar latviešu kino saistītas balvas.

Piedalīties aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, iesaistīties iespējams visā konkursa periodā (1.-24.septembris), vienīgais nosacījums - jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiereģistrējas.

Konkurss notiek ar bibliotēku līdzdalību, lai sabiedrībā popularizētu filmu skatīšanās iespēju Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās.

Kopš šāgada februāra ikviens var doties uz tuvāko bibliotēku un datorā bez maksas skatīties labāko latviešu filmu izlasi (kopā 70 filmas). Filmas ir atlasītas pēc kvalitātes kritērijiem, izlasē iekļaujot darbus, kas nominēti vai apbalvoti Nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps".

Nacionālā Kino centra direktore Ilze Gailīte-Holmberga: „Esam ļoti priecīgi, ka portāls www.filmas.lv ir labi apmeklēts, un vēl jo vairāk priecājamies uzsākt šo Lielā Kristapa konkursu - atkal jaunu stimulu portālā atrodamo filmu un informācijas pētīšanai. Turklāt konkursa jautājumos iekļautais lūgums konkursantiem uzrakstīt, ko viņi sagaida no Latvijas filmām, ir ļoti svarīgs visai Latvijas filmu nozarei un mēs ceram, ka filmu veidotāji ņems vērā konkursa dalībnieku domas”.

Pievieno komentāru

Kultūra