Koncertzāles "Lielais dzintars" Eksperimentālajā skatuvē rādīs izrādi "Benzīnvīrs"

Svētdien, 28. augustā, pulksten 18 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” Eksperimentālajā skatuvē notiks “Dirty Deal Teatro” izrāde “Benzīnvīrs. Kaspara G. sirreālā biogrāfija”.

“Izrāde ir par reālu personu, kura, klīstot pa dažādām Latvijas pilsētām, osta benzīnu un gluži loģiski - piedzīvo sirreālus notikumus. Režisors bijis ļoti uzstājīgs - viņš apreibušajam cilvēkam vairākus gadus sekojis ar videokameru un arī bez tās. Kaspars G. jeb benzīnvīrs bijis bērnunama bērns, taču ne bez radiniekiem. Par viņu rūpes centušies uzņemties vairāki radi, līdz viņš atdots apgādībā kādam attālam tēvocim, informē SIA “Lielais Dzintars” Mārketinga un pārdošanas vadītāja Linda Brūdere.

Kamēr Kaspara G. draugiem benzīna ostīšana palika tikai pusaudžu gadu eksperiments, galvenajam varonim tvaika reibums un šī stāvokļa radītās halucinācijas kļuva par vienīgo realitāti, no kuras nevienam nav izdevies viņu izvilināt. Nedz biežas viesošanās policijas iecirkņos, nedz pansionātos pie garīgi slimajiem, pat nedēļa reanimācijā viņa kāri pēc benzīna smārda un apmātību ar autobusiem nav mazinājusi,” izrādi apraksta Madara Rudzīte, LTV Kultūras ziņu redaktore.

Izrādi veidojis dramaturgs un režisors Andris Kalnozols kopā ar režisori Martu Elīnu Martinsoni, scenogrāfs - Uģis Bērziņš. Lomās: Andrejs Možeiko, Ivars Krasts, Edgars Kaufelds. Mūzikas autori: Ivars Krasts, Toms Auniņš. Horeogrāfe: Katrīna Albuže. Gaismu mākslinieks: Rūdolfs Kugrēns.

Izrādes ilgums: 1 h 40 min. Izrāde nav ieteicama jauniešiem līdz 16 gadu vecumam. Biļetes par 9 eiro nopērkamas visās Biļešu paradīzes kasēs, interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem, I un II grupas invalīdiem pieejamas atlaides.

Pievieno komentāru

Kultūra