Koncertuzvedums bērniem „Baltā kaķīša Ziemassvētki” Svētdien, 4.decembrī, pulksten 13.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz otro cikla „Ziemas noskaņā” sarīkojumu -koncertuzvedumu bērniem „Baltā kaķīša

Svētdien, 4.decembrī, pulksten 13.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz otro cikla „Ziemas noskaņā” sarīkojumu -koncertuzvedumu bērniem „Baltā kaķīša Ziemassvētki”, autori Sondra Krauze un Pēteris Trups. Piedalās bērnu vokālā studija „Pērlītes”, Jauniešu teātra studija, Liepājas baleta un deju studija un ceļojošais leļļu teātris „MASKA”.

Sirsnības, prieka un brīnumu pilnos Ziemassvētkus visnepacietīgāk, protams, gaida bērni. Jau laikus viņi Ziemassvētku vecītim nosūta vēstules un apņemas šajā pirmssvētku laikā uzvesties paklausīgi. Reizēm tas izdodas labāk, reizēm ne, bet vēl tikai mirklis un teju ikkatru māju rotās svētku eglīte, gaiss smaržos pēc piparkūkām, bet bērnu sirdis ielīksmos paša Ziemassvētku vecīša apciemojums.

Viņa apciemojumu nepacietīgi gaida ikkatrs, arī Sondras Krauzes un Pētera Trupa muzikālās bērnu izrādes tēli. Baltais kaķītis, kurš ir ļoti laimīgs gada gaišākos svētkus sagaidīt kopā ar saviem draugiem, cītīgi gatavojas Ziemassvētku vecīša apciemojumam, taču Melnais runcis nolēmis svētkus sabojāt. To, vai viņa nodoms izdosies, uzzināsi, ja atnāksi 4.decembrī pulksten 13.00 uz Liepājas Latviešu biedrības namu un noskatīsies koncertuzvedumu bērniem „Baltā kaķīša Ziemassvētki".

Uzveduma režisors ir Pēteris Trups, galvenajās lomās iejutīsies Jura Ločmeļa vadītās Jauniešu teātra studijas dalībnieki: Baltais kaķītis - Kārlis Reijers, Melnais runcis - Aksels Aizkalns, bet Rūķis – Artūrs Čukurs.  Kopā ar galvenajiem varoņiem koncertuzvedumā darbosies arī Bērnu vokālā studija „Pērlītes” Sondras Krauzes vadībā, Ingrīdas Lūres vadītā Liepājas baleta un deju studija un Ceļojošais leļļu teātris "Maska".

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra