Koncertprogrammu "Zelta Dziesmas" vadīs aktieris Guntis Skrastiņš

17. martā pulksten 14:00 Liepājas Olimpiskā centra Arēnā koncertprogrammu "Zelta dziesmas", kurā uzstāsies Latvijā populāras grupas, vadīs tautas mīlēts aktieris Guntis Skrastiņš.

Guntis Skrastiņš ir populārā raidījuma "Latvijas šlāgeraptauja" vadītājs, kurš vienmēr pasākumos pārsteidz publiku ar atraktivitāti un pozitīvismu. Arī šoreiz starp baudāmu mūziku dažādiem noskaņojumiem, ko radīs grupa "Baltie Lāči", "Klaidonis" un "Apvedceļš", G.Skrastiņš papildinās koncertprogrammu ar veselīgu humora devu un pārsteigumiem. Koncerta apmeklētāji varēs piedalīties konkursos un laimēt dažādas balvas no pasākuma atbalstītājiem – Liepājas Olimpiskā centra, laikraksta "Kursas Laiks", kā arī restorāna "Barons Bumbier’s".

Šlāgermūzika Latvijā ir tradīcijām bagāts mūzikas žanrs, kas ir daļa tautas kultūras. 2011. gada jūlijā "Latvijas šlāgeraptaujas 2011" noslēguma koncerts bija skatītākā televīzijas programma, ko vēroja 204 800 Latvijas iedzīvotāji, izkonkurējot starptautisko jauno izpildītāju konkursu "Jaunais Vilnis".

Šobrīd koncerta apmeklētāji biļetes var iegādāties par LVL 4,00. No trešdienas, 14. marta, biļešu cena uz koncertprogrammu "Zelta Dziesmas" sadārdzināsies. Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas Teātrī, tirdzniecības centrā "RIMI" Ostmala, Liepājas Olimpiskajā Centrā, internetā - www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā.

Pievieno komentāru

Kultūra