Koncertprogrammu "Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts" ar sirsnību uzņem visā Latvijā

Skatītāju smaidu, atzinīgu vārdu un skaļu ovāciju lutināta, šopavasar visu Latviju pārskan „Izklaides producentu apvienības 7” rīkotā koncertprogramma „Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts”. Kopumā notikuši jau 10 koncerti, kurus apmeklējuši vairāk nekā pieci tūkstoši skatītāju. Šobrīd koncertturnejā iestājusies godam nopelnīta pauze, bet jau 13. aprīlī intensīvā koncertu sērija atsākas ar grandiozu koncertu Liepājā.

„Esam gandarīti, ka arī šogad ar pavasara koncertu esam trāpījuši desmitniekā. Par to liecina gan pilnās zāles, gan skatītāju aplausi un mirdzošās acis. Pēc uzstāšanās pie mums nāk visdažādāko vecumu sievietes, lai pateiktos par jauko koncertu – atzinīgie vārdi ir balzams mākslinieku dvēselei un labākie komplimenti arī mums, koncerta rīkotājiem, tāpēc pēc turnejas beigām sāksim kalt plānus nākamajam pavasarim,” stāsta „Izklaides producentu apvienības 7” direktors Aigars Dinsbergs.
 
Lai gan koncerta dalībnieki itin visur tikuši sagaidīti ar ovācijām, vissiltākā uzņemšana bijusi Latgalē: „Tikām lutināti ne tikai ar skaļiem aplausiem un skaistiem ziediem, bet pat dāvanām. Skatītāju mīlestība ir vienkārši apbrīnojama!”
 
Jāatgādina, ka pavasara koncertu ciklu „Izklaides producentu apvienība 7” aizsāka pērn ar programmu „Mīlas melodija”, sniedzot prieku jebkuram, kurš mīl dzīvi, novērtē mīlestības spēku un ir gatavs pavasarim sirdī un dabā.
 
Šogad klausītāju sirdis ielīksmo fragmenti no pasaulslavenām operām („Traviata”, „Rigoleto”) un operetēm („Silva”, „Jautrā atraitne” , „Sikspārnis”), ne mazāk slaveniem mūzikliem („Operas spoks”, „Kaķi”, „Jēzus Kristus Superzvaigzne”, „Parīzes Dievmātes katedrāle”), bet nostalģiski romantiskās atmiņas rosina dziesmas no latviešu kinofilmām, gan dziesmu spēlēm („Īsa pamācība mīlēšanā”, „Mucenieks un muceniece”, „Trīnes grēki”, „No saldenās pudeles”, „Šveiks”, „Zaļā pļavā” u.c.).
 
Arī šīgada koncertprogrammā tiekamies ar jauno dziedātāju Daini Skuteli, Ievu Sutugovu, Endiju Rezgali un Oranžā kora meitenēm Olgu Stupiņu, Anitu Levšu un Intu Ļaksu, savukārt Andris Ērglis šai kompānijai piepulcējies pirmoreiz.
 
„Un tieši Andris mums kļuvis par nepārprotamu skatītāju mīluli! Ir skaidrs, ka itin visu dāmu sirdis pēc šī koncerta pieder viņam,” atklāj A. Dinsbergs, kurš pats šajā koncertprogrammā iejūtas konferansjē lomā.
 
Koncertprogramma „Bez skaistām sievietēm nav dzīvot vērts” Liepājā, LOC Rožu zālē viesosies 13. aprīlī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra