Koncertprogramma "Zelta Dziesmas" sola svētku sajūtas

17. martā pulksten 14 Liepājas Olimpiskā Centra Arēnā ar koncertprogrammu "Zelta Dziesmas" uzstāsies tautā populāras un iemīļotas grupas, kā "Apvedceļš", "Klaidonis" un "Baltie Lāči".

Tā kā marts ir Liepājas dzimšanas dienas mēnesis, 17. marta koncerts ir dāvana liepājniekiem un pilsētas viesiem svētkos.

No Latgales uz Liepāju ieradīsies grupa "Baltie Lāči", kas koncerta apmeklētājiem sola pozitīvas emocijas. "Kā vienmēr – no sirds uz sirdi!" atzīst grupa.

Atskatoties uz aizvadīto gadu, mūziķi secina, ka katra radītā dziesma ir bijis spilgts  notikums grupas dzīvē, taču ir kāda jo īpaši mīļa - "Dzīve sauc".

Dziesmu kopā ar "Baltajiem Lāčiem" iedziedājusi tās autore Broņislava Martuževa. Jāpiemin, ka 2011. gada rudenī Latvijas Šlāgeraptaujā "Balto Lāču" aranžētā V. Tilčika melodija "Svētceļnieks" tika atzīta par populārāko šlāgerdziesmu Latvijā. Grupa Liepāju un pilsētas iedzīvotājus sveic svētkos un novēl mīlēt, kopt un saudzēt pilsētu kā sevi pašu.

"Zelta Dziesmas" ir mūzika dažādiem dvēseles noskaņojumiem, tādēļ klausītājus priecēs ne tikai grupa "Baltie Lāči", bet arī grupa "Klaidonis" un "Apvedceļš". "Apvedceļa" albums "Durvis uz vasaru" ir nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai 2011 kā labākais 2011. gada šlāgermūzikas albums.

Biļešu cena - LVL 4,00. Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies. Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas Teātrī, tirdzniecības centrā RIMI Ostmala, Liepājas Olimpiskajā Centrā, internetā -  www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā. Biļešu skaits ierobežots.

Linda Brūdere,
Ad|Diction
Reklāmas un komunikāciju aģentūra.

Pievieno komentāru

Kultūra