Klubiņš "Pasaulīte" bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām – boccia čempionāta dalībnieki

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Vaduguns" klubiņa "Pasaulīte" bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām trīs komandas Artas Salmiņas vadībā 17. martā pārstāvēja Kurzemes novadu Latvijas Bērnu un Jauniešu Invalīdu Sporta federācijas (LBJISF) organizētajā Latvijas 2012.gada Boccia čempionātā Jelgavas rajona Ozolnieku sporta centrā, iegūstot godalgotas vietas.

Boccia čempionātā piedalījās uzvarētāju komandas no visiem Latvijas novadiem un Rīgas. Sacensības notika trijās grupās – vienā bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, otrā – ar garīgās attīstības traucējumiem, trešā – tikai ratiņkrēslos sēdošie. Liepājnieki piedalījās pirmajās divās grupās.

Klubiņa "Pasaulīte" dalībnieki Agnese, Andis un Gatis pirmajā sacensību grupā sacentās ar komandām no Madonas, Krāslavas, Tukuma un Rīgas, izcīnot 3.vietu. Dalībnieki Elīna, Eva un Matīss sacentās otrajā sacensību grupā ar trīs komandām no Baldones, Spāres un Rīgas, izcīnot 4.vietu.

Boccia ir sporta spēle, kura paredzēta bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem un ar garīgās attīstības traucējumiem. Spēlē sacenšas savā starpā divas komandas, katrā komandā trīs dalībnieki. Spēles galvenais uzdevums ir pēc iespējas tuvāk mērķa bumbiņai pieripināt savas komandas bumbiņas, ievērojot spēles noteikumus. Vienai komandai ir sarkanas bumbiņas, otrai – zilas.

Savukārt 11.februārī Kuldīgā notika "Kurzemes Boccia kauss 2012", kurā Liepājas BJC "Vaduguns" klubiņš "Pasaulīte" bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām trīs dažādās grupās ieguva pirmās vietas, izcīnot tiesības startēt sacensībās Ozolniekos.

Pievieno komentāru

Kultūra