Kazdangā svinēs Parka svētkus

Tradicionālos Parka svētkus Kazdangā šogad svinēs sestdien, 1.septembrī. Kā allaž, tajos plānota plaša un atraktīvām izdarībām pilna programma.

Jau no pulksten 11 Kazdangā pircēji varēs sameklēt ko saimniecībā noderīgu Amatnieku gadatirgū, kas darbosies pie kultūras centra. Pulksten 12 notiks svinīgā svētku atklāšana. Šai pašā laikā sāks darboties kafejnīca un piepūšamās atrakcijas bērniem. Pēc pusstundas floristi aicināti piedalīties konkursā “Barona fon Manteifeļa vakariņas”, savukārt pie kultūras centra darbosies radošās darbnīcas, drosminieki varēs apgleznot sejas.

Bibliotēkas lasītavā atklās bijušās kazdandznieces, kas nu kļuvusi par kuldīdznieci, Dzidras Lāces izstādi “Atgriešanās”. Dz. Lāces darbi Kazdangā būs apskatāmi visu mēnesi. Savukārt kultūras centrā savas gleznas izrādīs mākslinieks Jānis Gunārs Kalnmalis. Mednieku trofejas varēs izpētīt Kazdangas pils muzejā.

Pulksten 13 kultūras centrā sāksies zolītes turnīrs, bet aiz pils – strītbola sacensības. Pie kultūras centra atklāt un ieraudzīt savu īsto “es” palīdzēs karikatūrists Zemgus Zaharāns. Pulksten 13.30 turpat koncertēs “Gulbju dīķa Jazz Band”. Laikā no pulksten 13 līdz 17 Brūža dīķī būs iespējams ripināties ūdensbumbā, bet aiz pils līdz pulksten 16 varēs šaut ar pneimatiskajiem ieročiem.

No pulksten 14 pie kultūras centra varēs ļauties karaoke izaicinājumam, bet no pulksten 14 līdz 16.30 pils pagrabā notiks vīnu prezentācija un degustācija. Pulksten 14.30 uz tradicionālo konkursu aicina Manteifeļa dārgumu meklētājus. Pulksten 15 būs pienācis laiks sportam. Pulksten 16.30 apbalvos barona dārgumu atradējus, kā arī floristikas konkursa veiksminiekus.

Pievakarē pulksten 17.30 Saieta namā notiks atklātā vizāžistes lekcija. Pulksten 18 Rudbāržu amatierteātris aicina uz izrādi kultūras centrā. Bet pulksten 19.30 pie pils sāksies koncerts “Dejo nost!”, ko atklās līnijdejotājas un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kurzemnieks”. Pēc tam uzstāsies Inga Karpiča, Andris Kivičs un aktieru ansamblis “Mūžīgais unisons”, būs arī uguņošana.

Pulksten 22 pie Saieta nama varēs skatīties brīvdabas kino. Savukārt dejotgribētāji šajā pašā laikā tiek aicināti uz balli kopā ar grupu “Roja”. Ieejas maksa ballē – trīs lati.

Pievieno komentāru

Kultūra