Karostas cietumā demonstrēs filmu "Cilvēki tur"

Sestdien, 8.decembrī, pulksten 16:00 Karostas cietumā, turpinot projektu KINOPUNKTS, demonstrēs režisora Aika Karapetjana filmu "Cilvēki tur". Lai gan filma stāsta par notikumiem Rīgas mikrorajonā, tie tikpat labi varētu risināties Liepājas Karostā.

Visiem, kas noskatīsies filmu, būs iespēja pēc tam BEZ MAKSAS iziet gida vadītā ekskursijā pa Karostas cietumu. Izmantojiet iespēju!

"Cilvēki tur". Jans kopā ar draugu Krekeru cīnās par savu vietu skarbajā mikrorajona pasaulē, viņu kontā jau ir vairākas zādzības un citi likumpārkāpumi. Pēc tikšanās ar Sabīni, skaistu meiteni no pārtikušas ģimenes, Jans vēlas mainīt savu dzīvi un meklē ceļu uz labāku sabiedrību. Taču izrādās, ka pievienoties "zelta jaunatnei" nav tik vienkārši – viņa cerības uz mīlestību un jaunām iespējām draud sabrukt, un šķiet, ka šajā dzīvē viņš var paļauties tikai pats uz sevi.

Filma tika uzņemta 2010.gada oktobrī vairākos Rīgas mikrorajonos un autentiskos, ikdienā apdzīvotos dzīvokļos, kas tika noīrēti uz filmēšanas laiku. Dažos no tiem aktieri arī reāli apmetās uz dzīvi.

Galveno lomu tēlotājus režisors un producents pēc ilgstošiem meklējumiem atrada Pēterburgā, vectēva lomu atveido Lietuvas Krievu drāmas veterāns Eduards Murašovs, savukārt pārējo lomu tēlotāji lielākoties ir neprofesionāļi.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Filmas garums: 1h 30 min.

Līdz 16 gadu vecumam filmu skatīties neiesakām.

Monta Krafte,
Karostas glābšanas biedrība
www.karosta.lv

Pievieno komentāru

Kultūra