"Jūrnieka Ligzda" atklās sezonu ar Kārli Kazāku

Svētdien, 12.jūnijā, pulksten 14 ar brīvdabas koncertu viesu namā „Jūrnieka Ligzda” viesosies dziesminieks Kārlis Kazāks.

Viesu nams „Jūrnieka Ligzda” svētdien ar vēlajām brokastīm jeb branču un Kārļa Kazāka brīvdabas koncertu svinīgi atzīmēs vasaras sezonas sākumu. Sākot ar svētdienas atklāšanu viesu namā uz pilnu slodzi atgriežas arī restorāns, kurā viesi katru dienu varēs baudīt izcilu kafiju, zivju un gaļas ēdienus, un daudz ko citu. Viesu namam šis gads ir īpašs, jo šogad viesu nams svinēs desmit gadu jubileju. Zīmīgi, ka šajā desmitajā sezonā tiek iedibināta jauna tradīcija – brīvdabas koncerti ar Latvijā labi zināmiem mūziķiem, jo viesu nama īpašnieki sola organizēt vairākus tematiskus koncertus visas vasaras garumā.

Kārlis Kazāks ir dziedātājs un komponists, kurš izdevis jau trīs albumus – „Uz manām plaukstām”(2008), „16 stundas”(2011) un „Gultnes”(2013). Daudziem Kārlis Kazāks labi zināms no velomūzikas ekspedīcijas, kā arī LTV raidījuma „Ekspedīcija Sumatrā”. Kārlis allaž izcēlies uz pārējo mūziķu fona ar mierīgām, liriskām dziesmām, kas uzbur harmonisku un dvēselisku gaisotni, kas īpaši labi baudāms ārpustelpu koncertos. Līdzīgi solās būt arī svētdienas koncertā, kur mūziķis uzstāsies uz viesu nama teritorijā esošā dīķa laipas.

Viesu nams „Jūrnieka Ligzda” atrodas Pērkones jūrmalā, 8km no Liepājas. Pasākumā laipni tiks gaidītas arī ģimenes ar bērniem, kur tos gaidīs bērnu rotaļu laukums un daudz kas cits. Pasākuma biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv un pasākuma norises vietā.

Pievieno komentāru

Kultūra