"Jūrnieka Ligzda" aicina uz "Jaunās vīna nakts" koncertvakariņām

Sestdien, 13.augustā, pulksten 21 viesnīcas „Jūrnieka Ligzda” dārzā notiks koncertvakariņas „Jaunā vīna nakts”.

Pasākumā paredzēts talantīgā ģitāras virtuoza Reiņa Jaunā brīvdabas koncerts lampiņu izgaismotā terasē, kurā skatuve būs iekārtota ar sienu piekrāmētā traktora piekabē. Tāpat rezervējot galdiņu, dalības maksā iekļauts Aizputes vīna darītavas sagādāts vīns un, restorāna sagādātas, pārdomātas uzkodas, informē organizatori.

Reinis Jaunais ir ceļojošs mūziķis un ģitārists no Rīgas. Savulaik Reinis ir darbojies dažādās grupās un sastāvos, spēlējot visdažādāko mūziku no smagā metāla līdz džezam, bet pēdējos gados pievērsies savai autormūzikai, tajā apvienojot dažādas ģitārspēles tehnikas un stilus. Reinis ir daudz ceļojis - viņa solo mūzikas aizsākumi meklējami ielu muzikanta darbībā, ar autostopiem apbraukājot dažādas valstis un spēlējot uz ielām gan Eiropā, gan ārpus. Pēdējā laikā Reinis muzicēšanu ielās ir nomainījis pret nedaudz oficiālāku koncertēšanu, un ir paguvis sniegt koncertus ne tikai Latvijā, bet arī šur tur Eiropā, kā arī Kiprā un Jaunzēlandē.

Reinis ir izdevis 3 albumus - Plika ģitāra (2013), Draugu orķestris (2015) un Gaišs (2016) - pēdējo no tiem ar savu grupu Young & The Oak People.

Dalība pasākumā ir 8 eiro un tajā ir iekļauts koncerts, vīns un uzkodas. Viesnīca „Jūrnieka Ligzda” atrodas Pērkones jūrmalā, 6 kilometru braucienā no Liepājas. Tālrunis galdiņu rezervēšanai: +371 26 596 877.

Pievieno komentāru

Kultūra