Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūras svētku laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi

Šo sestdien, 9.jūlijā, no pulksten 11 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki. Rūpējoties par  pasākuma drošu norisi, tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi Liepājas promenādē un tai pietuvinātā teritorijā, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

No 8. jūlija pulksten 7 līdz 10. jūlija pulksten 2 satiksme tiks slēgta šādos posmos:
·         Radio iela un Liepājas Promenāde no Jūras ielas apļa;
·         Koncertzāles “Lielais dzintars” stāvlaukums Jūras ielā 16 un 18;
·         Baložu iela no Jūras ielas;
·         Stūrmaņu iela no Vēžu ielas;
·         Kuģinieku iela no Putekļu ielas.

9. jūlijā iebraukšana Kuģinieku ielā un Baložu ielā atļauta tikai ar caurlaidēm. Automašīnu īpašnieki aicināti savas automašīnas nenovietot Liepājas Promenādē un stāvlaukumā Jūras ielā 16. Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Liepājas Kultūras pārvalde atgādina, ka pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.

Kā ziņots iepriekš, šī gada 9.jūlijā no pulksten 11 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kas šogad apmeklētājiem piedāvās deviņus spēcīgus, aizraujošus un krāšņus viļņus, pasākumā transformējot tos deviņās aktivitātēs. Tradicionāli ar savu piedāvājumu liepājniekus un Liepājas viesus priecēs amatnieku un mājražotāju tirgus, kurā varēs iegādāties dažādus labumus visas dienas garumā. Muzikālo baudījumu apmeklētājiem sniegs Normunds Rutulis un Zvejnieku dēli, Aminata, grupa “Dakota”, Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” ar koncertprogrammu “Mīļā, mans kuģis tālu jūrā”, grupa “Cepumi” un mūziķi Rassell & Sabīne Berezina. Mazajiem liepājniekiem organizatori būs sarūpējuši bērnu programmu, savukārt, aktīvās dzīves piekritēji varēs piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs.

Visas svētku aktivitātes ir bezmaksas.

Jūras svētkus organizē Liepājas Kultūras pārvalde, sadarbībā ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, Liepājas Leļļu teātri, mākslas galeriju “Klints”, biedrību “Mākslas pasāža RADI”. Visas svētku aktivitātes ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra