Jauno gadu aicina sagaidīt Rožu laukumā

Pulksten 23 Rožu laukumā sāksies 2013. gada sagaidīšanas pasākums. Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un pasākumu vadītāja Maija Kalniņa aicinās klātesošos atskatīties uz 2012. gada interesantākajiem un vērienīgākajiem notikumiem pasaulē, Latvijā un Liepājā. Pusnaktī – salūts Jāņa Strazda muzikālajā pavadījumā. Pēc pusnakts līdz pulksten 1.20 – dejas DJ Gata Malika vadībā.

31. decembrī no pulksten 21 klubā "Fontaine Palace" Jaunā gada svinības "New Year’s Eve" kopā ar Jelgavas Big Band, DJ Otto, DJ Enkurs un DJ Lime. Bārā "Fire Bar" spēlēs DJ Skandi (funk/disco). Bārā "Prison Bar" spēlēs DJ NiklavZ. Viesnīcā "Fontaine Royal" spēlēs "Jakob Noiman Festival Band" un DJ Uldis Melkis.

Ieeja – pieci lati, par desmit latiem pieejams arī aukstais galds viesnīcas "Fontaine Royal" Zelta zālē.

31. decembrī no pulksten 21 mūzikas klubā "Pilsētas vārti" Jaunā gada sagaidīšanas ballīte ar karaoke, konkursiem, atrakcijām un pārsteigumiem. Ieeja – trīs līdz pieci lati. Galdiņu par pieciem latiem var rezervēt pa tālruni 26522413.

31. decembrī no pulksten 21 kokteiļbārā "Red Sun Buffet" Jaunā gada sagaidīšanas balle "Mad Circus 2013" kopā ar DJ AI-VA un DJ Alex O. Ieeja – divi lati.

31. decembrī pulksten 22 Latvijas 1. rokkafejnīcā Jaungada burziņš roka pilsētā. Par šovu gadās grupa "Strawberries With Salt". Pirms un pēc pusnakts īpašie viesi – dēkainis Edgars Silacērps un saksofonists Alex. Ar jaunu gadu mijas programmu DJ Uldis Kleins. Ieeja – trīs lati, ar galdiņa rezervāciju otrajā stāvā – pieci lati, pirmajā stāvā – septiņi lati.

31. decembrī pulksten 22 Latviešu biedrības namā koncertprogramma "No klasikas līdz džezam" kopā ar Andri Ābelīti un ekstravagantajiem mūzikas virtuoziem Haraldu Stenclavu, Gati Ivanu, Uģi Krūskopu, Raivo Ozolu un Vairi Nartišu. Pēc pusnakts – svētku balle "LED party & DISCO night". Spēlēs muzikālā apvienība no Rīgas Andra Ābelītes virsvadībā un DJ Čiekurs. Ieeja – 15 latu.

31. decembrī pulksten 23 Svētās Trīsvienības katedrālē Vecgada koncerts. Muzicēs Līga Jekševica (koloratūrsoprāns), Mārīte Lazdāne (soprāns), Reinis Lapa (flauta) un Lotārs Džeriņš (ērģeles). Repertuārā – baroks, klasicisms un džezs. Ieeja par ziedojumiem.

31. decembrī pulksten 23 nakts kluba Big 7 visās zālēs sākas pasākums "New Year’s Ewe". Galvenais viesis – DJ Saint. Pasākuma laikā dejas, jautrība un konkursi līdz rītam. Biļetes iepriekšpārdošanā – divi lati, pasākuma laikā no trim līdz septiņiem latiem.

Pievieno komentāru

Kultūra