Jauniešu kora "Kamēr" koncertu pārceļ uz Liepājas Latviešu biedrības namu

Šodien, 10.jūnijā, J.Čakstes laukumā paredzētais jauniešu kora “Kamēr” koncerts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pārcelts uz Liepājas Latviešu biedrības nama Lielo zāli. Koncerta norises laiks paliek nemainīgs – pulksten 20 – un to ikviens interesents var apmeklēt bez maksas, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Kā ziņots iepriekš, koris koncertā Liepājā sava mākslinieciskā vadītāja Jāņa Liepiņa vadībā atskaņos programmu, kuras garīgais centrs ir vērtības, ar kurām mēs – latvieši – varam lepoties. Tās ir, pirmkārt, mūsu milzīgais nemateriālais mantojums - tautasdziesmas – un otrkārt, mūsu zemes komponisti, no kuriem liela daļa ir nākuši tieši no Liepājas un tās apkārtnes, un bez kuriem mūsdienu kora mūzikas aina Latvijā un pat Eiropā un citur pasaulē nav iedomājama.

Koncerta programmu veido daļa no cikla “Amber songs”, kas tapa par godu Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai 2014. gadā, kur 17 komponisti no visas pasaules apdarināja latviešu tautasdziesmas, skaņdarbi no programmas “Mīlas madrigāli”, kā arī mūsu dzimtenes daiļumu un spēku apliecinoši darbi.

J.Čakstes laukuma kultūras programmu organizē Liepājas Kultūras pārvalde.

Pievieno komentāru

Kultūra