Jaungada sagaidīšana Fonteina gaumē

Plašs muzikāls piedāvajums sākot ar Liepājai raksturīgo roku līdz džezam un dabstepam. Varat izvēlēties sev atbilstošāko noskaņu vai baudīt visu buķeti kopā!

Klubā “Fontaine palace” uzstāsies Latvijas panku kustības leģenda Dambis ar savu grupu “Inokentijs Mārpls”.
   
“Viņi vienmēr muzicē  nozīmīgos pasākumos – pērn kluba atkal atvēršanas koncertā, šovasar Fontaine festivālā, tagad sagaidot 2012 gadu.” -kluba pārstāvis Jānis Enkūzens. Vēl uz Palace skatuves kāps rokeri “Rebel Riot” no Rīgas.
 
“Droši var apgalvot  ka viņi ir “izauguši” uz FontainePalace  skatuves, sniegši daudz kokcertu un uzvarējuši kluba rīkotajā jauno grupu konkursā “Flashlight”- kluba programmas veidotājs Edgars Āboliņš.
      
Pirms un pēc dzīvo grupu priekšnesumiem par dejām rūpēsies  kluba trīs kluba dīdžeji - Elviss Grodums, Enkurs un KisMel.
        
Ja vēlaties mierīgāku noskaņu, pasēdēt ar draugiem, tad grupas ”El Trio” radītās džeza noskaņās  “FIRE BAR” būs ļoti piemērotas. Turpat sastapsiet arī Nacionālā teātra aktieri  Arturu Krūzkopu, kas  šoreiz iejutīsies diskžokeja lomā.
        
Savukurt  viesnīcas “Fontaine Royal” zelta zālē grupa “Čehols” iegriezīs pasaules rock'n'rool hitu ballīti.

“Izvēlieties labākās un ērtākās deju kurpes, jo apvienība “Čehols” (kas ir grupas “Acid Rain” dalībnieku blakus projekts) prot sarīkot svētkus pat uz ielas ieraujot  deju virpulī garāmgājējus.”- tā dj Enkurs.
      
Ir padomāts arī par aktuālo mūzikas stilu dabstep un drum'n'bass cienītājiem.

“PRISON” bārā saimniekos dīdžeju un vīdžeju apvienība “IN:SANE MIST”, kuri gaidāmo Jaungada nakti raksturo kā saprātīgu ārprātu, kuru caurstrāvos elegants bass un neprātīgas vizualizācijas.
        
Lai pietiktu spēks diet pie visām četrām Fontaine Jaungada skatuvēm, iesakām iegādāties biļeti ar vietu pie uzkodu galda restorānā “Steak House”!

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 5 Ls, ar vietu pie uzkodu galda 13 Ls.

Biļetes nopērkamas klubā, viesnīcas recepcijā, Biļešu serviss kasēs un interneta vietnē bezrindas.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra