Jaunās grupas var pieteikties festivālam "Return to Surface"

6. augustā Liepājā tiek organizēts jauno grupu mūzikas festivāls „Return to Surface”. Tam grupas var pieteikties līdz 15. jūlijam.

Aizvadītajos gados Liepājā dzima jauns jauno grupu festivāls, šogad tas norisināsies jau ceturto reizi, un organizatori nu jau ir pārliecināti, ka šī veiksmīgi iesāktā tradīcija, mudinās jaunos mūziķus ne tikai no Liepājas, bet arī no citām Latvijas pilsētām ierasties Liepājā un priecēt tās iedzīvotājus un viesus ar daļiņu savas izpausmes un mūzikas.

Pagājušajā gadā festivāls Liepājā pulcēja jaunos mūziķus un viņu atbalstītājus tikpat veiksmīgi kā festivāla pirmajos gados. Pēc festivāla organizatori saņēma pozitīvas atsauksmes gan no pašiem dalībniekiem, gan no skatītājiem, gan grupu faniem. Jaunieši atzīst, ka šāds pasākums ir vajadzīgs, lai motivētu mūziķus turpināt iesākto, jo mūsu laikos ir grūti izsisties un iespēju uzstāties, ja neesi jau slavens ir ļoti maz vai praktiski to nav, bet krīzes laikā, kādā šobrīd ir mūsu valsts, tas ir vēl jo grūtāk.

Arī šogad festivāls tiks rīkots sadarbībā ar dažādiem labiem cilvēkiem un lielā mērā pateicoties klubam “Fontaine Palace” un tā vadībai, īpašu paldies sakot Edgaram Āboliņam.

Līdz šim brīdim festivālam ir atsaukušies arī 2 sponsori/atbalstītāji: kosmētikas izplatītājs Avon un Liepājas Teātris.

Festivālā “Return to Surface” tiek aicinātas piedalīties grupas un izpildītāji, kam nav noslēgti ierakstu līgumi ar kompānijām, un kas vēlas sevi pieteikt kā jauno grupu. Festivāla dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par dziesmu tekstu satura atbilstību LR likumos noteiktajām normām.

Festivālam “Return to Surface” jāpiesakās līdz š.g. 15.jūlijam. Pieteikuma anketa, grupas foto un 2 audio vai video ierakstus, kā arī grupas tehniskais raideris elektroniski jāiesūta festivāla organizatoriem uz e-pastu: returntosurface@gmail.com.

Sīkāku informāciju varat iegūt rakstot uz returntosurface@gmail.com vai arī zvanot (+371) 20066922, bet festivāla nolikumu un pieteikuma anketu varat atrast festivāla mājaslapā http://rts-festival.ucoz.com sadaļā Nolikums/Pieteikums.

Pievieno komentāru

Kultūra